Keystone logo
Vilnius University Магістр англійських досліджень (медіадискурс)
Vilnius University

Магістр англійських досліджень (медіадискурс)

Vilnius, Литва

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 5 266 / per year

На кампусі

Введення

Програма English Studies надає чудову можливість отримати кваліфікацію спеціаліста з англійської літератури, культурології та лінгвістики зі спеціальним треком у медіалінгвістиці. Це широко міждисциплінарна програма, яка стосується як теоретичного, так і емпіричного аналізу ролі англійської мови, культури та літератури в сучасному суспільстві. Програма складається з трьох однаково збалансованих блоків загальних і предметних курсів з лінгвістики, літератури та культури та блоку спеціальних курсів з медіалінгвістики, який покликаний допомогти студентам застосовувати новітні теорії та методи медіалінгвістики, розвивати комунікативні здібності. володіти англійською мовою в різних сферах публічної комунікації та створювати сучасні медіапродукти.

Програма не лише розвиває предметні компетенції студентів, але й надає їм компетенції, необхідні для спеціалізації в інших галузях.
Навчання тісно пов'язане з індивідуалізацією та диференціацією навчального процесу, розвитком соціальних навичок, принципами інтеграції змісту навчання, застосуванням відповідних сучасних методів викладання та навчання.

Міжнародна мобільність

Студенти можуть брати участь у програмі мобільності ERASMUS+, яка дає можливість навчатися в університеті-партнері VU протягом 1 або 2 семестрів або проходити стажування за кордоном.

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання