Keystone logo
Vietnam National University System Ho Chi Minh City University of Science

Vietnam National University System Ho Chi Minh City University of Science

Vietnam National University System Ho Chi Minh City University of Science

Введення

Ласкаво просимо до Університету наук, одного з шести шановних членів В'єтнамської національної університетської системи в Хошиміні. Історія нашого університету розпочалася в 1941 році із створенням Індокитайського наукового коледжу, який потім став Факультетським університетом наук у Сайгоні в 1956 році. Співпрацюючи з Факультетом літератури, наш заклад був перейменований в Університет Хочімін Сіті в 1977 році.

У 1996 році Генеральний міський університет був розділений на Університет природничих наук та Університет соціальних та гуманітарних наук, ставши двома спільними членами В'єтнамського національного університету в Хошиміні.

Національна університетська система В'єтнаму Хошимін - Університет наук успадкував і постійно прагнув стати чудовим навчальним закладом для наукових досліджень у галузі фундаментальних наук та прикладних технологій у В'єтнамі. У нас понад п’ятнадцять тисяч студентів та аспірантів, які навчаються за 52 програмами бакалаврату та 32 програмами для випускників. Ми пропонуємо чудове освітнє середовище для виховання, щоб прищепити пристрасть до науки та соціальної відповідальності у кожного студента.

Розташування

  • Ho Chi Minh City

    10.76313433430251, 106.68218242633345, , Ho Chi Minh City

    Запитання