VID Specialized University

VID Specialized University

VID Specialized University

Введення

VID Specialized University має понад 4500 студентів у семи кампусах у чотирьох містах; Берген, Осло, Санднес та Ставангер. VID має давні традиції та досвід у галузі наук про здоров'я, суспільствознавства та теології.

У нас є 50 навчальних програм по всій мережі. VID Specialized University Коледж з’явився 1 січня 2016 року після об’єднання чотирьох норвезьких закладів: Університетського коледжу Діаконх’єммет в Осло та Саннеса, Університетського коледжу Бетанієна у Бергені, Університетського коледжу Діяконесс Харальдсплас у Бергені та MHS - Школи місії та теології у Ставангері. Університетський коледж Бетанієн пропонує клінічні дослідження для студентів з міжнародного обміну в рамках медичної та хірургічної практики, психічного здоров’я та догляду за дітьми. Університетський коледж Diakonhjemmet був створений у 1890 році як приватний некомерційний коледж. На цьому фундаменті акредитований вищий навчальний заклад наразі нараховує близько 2300 студентів та 160 факультетів та співробітників.

vid

122668_VID_pic_5.jpg

Основні цінності коледжу викладені в його гаслі: «Присвячується людям». Ці цінності також відображають академічну спрямованість коледжу, яка зосереджена виключно на програмах, пов’язаних із здоров’ям, соціальними та церковними справами на всіх рівнях (бакалавр, магістр та доктор філософії), та підтримується поточними дослідженнями у всіх галузях. Haraldsplass Deaconess University College (HDUC)-це приватний, некомерційний, християнський, акредитований державний університетський коледж у Норвегії. Це відомо на високому професійному рівні та задоволеності студентів.

Коледж зосереджений на інтернаціоналізації, і приблизно 50% студентів -бакалаврів мають коротше або довше перебування за кордоном під час навчання. MHS-Школа місії та теології-це приватний спеціалізований університет, що належить Норвезькому місіонерському товариству (NMS), що займається якісною освітою та дослідженнями, що стосуються глобальних поглядів на місію церкви, а також релігійних та культурних зустрічей.

vid

Розташування

 • Oslo

  184 Vinderen, NO-0319 Oslo, NO-0319, Oslo

  • Bergen

   Ulriksdal 10, 5009, Bergen

   • Sandnes

    Vågsgaten 40, 4306, Sandnes

    • Stavanger

     Misjonsmarka 12, 4024, Stavanger

     Запитання