Keystone logo
Victoria University of Wellington Магістр викладання та навчання (початковий) – MTchLrn (початковий)
Victoria University of Wellington

Магістр викладання та навчання (початковий) – MTchLrn (початковий)

Wellington, Нова Зеландія

9 Months

Англійська

Денне навчання

15 Nov 2024

17 Feb 2025

NZD 14 563 / per course

На кампусі

Введення

Станьте вчителем і змініть ситуацію. Розвивайте свій ступінь з професійною кваліфікацією вчителя початкової школи.

Отримайте навички та знання, необхідні для створення позитивного, інклюзивного навчального середовища, і станьте впевненим і ефективним педагогом. Ви станете агентом змін для освіти та добробуту дітей та молоді.

Навчайтеся в класі

Магістр викладання та навчання (початковий) - це 10-місячна програма повного робочого дня з 35 тижнями в класі. Цей цінний досвід розвине ваші навички та дозволить вам побачити, як теорія та практика взаємопов’язані у вашому розвитку як викладача.

Ваш досвід у класі здійснюється переважно у вашій приймаючій школі, де протягом 22 тижнів ви проводите два дні на тиждень разом із учителем-наставником у контексті класу. Ви також матимете два дні розкладених занять у кампусі кожного з цих тижнів, протягом яких ви будете обговорювати, критикувати та розширювати своє навчання.

Крім того, ви матимете 13 тижнів досвіду повної практики, включаючи чотири тижні в іншій школі. Ваш досвід повної практики у приймаючій школі включає вісім тижнів у другій половині року, щоб розширити та поглибити свій досвід викладання.

Досвід навчання

Ви можете розраховувати витрачати на навчання від 40 до 50 годин щотижня. Курси викладаються протягом трьох триместрів, з лютого по листопад. До курсової роботи використовується змішаний підхід через поєднання очних і онлайн-занять.

Усіх студентів підтримуватиме професійна навчальна спільнота (з 8-10 однолітків) та академічний наставник.

Підтримка студентів

Університет Вікторії у Веллінгтоні є гостинним місцем, і тут є всілякі ресурси та підтримка, які допоможуть вам якнайкраще провести свій час тут.

Прийом

Про Школу

Запитання