Keystone logo
Victoria University of Wellington Магістр стратегічних досліджень – MSS
Victoria University of Wellington

Магістр стратегічних досліджень – MSS

Wellington, Нова Зеландія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 14 563 / per course

На кампусі

Введення

Побудуйте кар'єру з глобальним охопленням. Розвивайте глибоке розуміння світових стратегічних проблем і проблем безпеки з міжнародно визнаним однорічним ступенем.

Міжнародні ідеї та можливості

Розвивайте глибоке практичне та теоретичне розуміння способів здійснення влади. Дізнайтеся, як врегульовуються конфлікти та підтримується безпека по всьому світу.

Ви дізнаєтесь про нагальні геополітичні проблеми нашого часу, такі як відносини між США та Китаєм, кібербезпека, Південно-Китайське море та стратегічні відповіді на проблеми тероризму та громадянського конфлікту.

Покращуйте свої політичні, аналітичні та дослідницькі навички та прискорюйте свою кар’єру за допомогою глобальної програми стратегічних досліджень.

Навчаючись у Школі історії, філософії, політології та міжнародних відносин, ви приєднаєтесь до повністю інтегрованої програми політології та міжнародних відносин, що надасть вам доступ до широкого спектру відповідних курсів та досвіду.

Зв'язки капіталу

Скористайтеся перевагами розташування програми в столиці країни та тісними стосунками з політичними, дипломатичними та безпековими спільнотами. Ви розвиватимете зв’язки та отримаєте практичний досвід через семінари, круглі столи та гостьові лекції.

Міжнародне визнання

Працюйте з міжнародно визнаним персоналом, який є видатними дослідниками, викладачами та коментаторами стратегічних питань і питань безпеки.

Робоча навантаження

Якщо ви навчаєтеся повний робочий день, ви можете розраховувати на 40–45 годин на тиждень протягом більшої частини року. Студенти-заочники, які вивчають два курси на триместр, повинні працювати близько 20–23 годин на тиждень. Обов’язково враховуйте це, якщо ви працюєте.

Ви можете оцінити своє навантаження, склавши кількість балів, які ви будете виконувати. Один бал приблизно дорівнює 10–12 годинам роботи.

Тривалість

MSS зазвичай займає 12 місяців для студентів денної форми навчання та 24 місяці для студентів заочної форми навчання. PGDipSS зазвичай займає два триместри повний робочий день або чотири триместри неповний робочий день.

Прийом

Стипендії та фінансування

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання