Keystone logo
Victoria University of Wellington Магістр прикладної статистики – MAppStat
Victoria University of Wellington

Магістр прикладної статистики – MAppStat

Wellington, Нова Зеландія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 16 162 / per course

На кампусі

Введення

Підвищте свій ступінь бакалавра за допомогою аспірантури та професійної підготовки зі статистичних методів.

Статистики затребувані. Величезна різноманітність і кількість даних, що генеруються сьогодні, означає, що потрібно більше людей, які зможуть їх проаналізувати та зрозуміти.

Наш магістр прикладної статистики (MAppStat) розроблений, щоб навчити вас низці передових методів і надати вам оцінку різноманітності роботи, яку виконують професійні статистики та консультанти. Він складається як з курсової роботи, так і з практичного навчання, що дозволяє вам розвивати навички дослідження та консультування. Потім ви застосуєте ці навички під час стажування у відповідному державному відомстві чи підприємстві.

Розвивайте свої дослідницькі та аналітичні навички, а також комунікації з клієнтами та консультації. Ви отримаєте набір навичок, щоб вирішувати реальні проблеми. Випускники готуються до кар'єри з багатьма різними типами робочих місць.

Щоб зареєструватися в MAppStat, вам потрібно мати ступінь зі статистики, математики чи іншої відповідної дисципліни із середнім балом B+ або вище.

Практичний досвід

Ваша програма буде складатися як з курсової роботи в університеті, так і з практичної підготовки в цій галузі. MAppStat має професійну спрямованість, і ви завершите консультаційний проект і практикум з досвіду роботи. Це дасть вам унікальний досвід у програмах прикладної статистики на міжнародному рівні.

Працюйте разом з іншими студентами в ролі консультанта з реальними клієнтами, такими як клініцисти або науковці. Ви навчитеся говорити з клієнтами про технічні проблеми мовою, яку вони розуміють, а також зробите усну презентацію та напишете звіт.

Під час практики ви отримаєте цінний професійний досвід роботи з приймаючою організацією, такою як Міністерство бізнесу, інновацій та зайнятості, Статистичне управління Нової Зеландії та NIWA, або з такими науковими компаніями, як Dot Loves Data або Harmonic Analytics. Ви підберетеся до середовища, яке відповідає вашим цілям.

Тривалість один рік

Завершіть магістратуру за один рік на повний робочий день протягом трьох триместрів (березень–червень, липень–жовтень, листопад–лютий) або протягом трьох років на неповний робочий день. Зазвичай студенти починають навчання в березні або липні.

Якщо ви виконаєте лише курсову роботу, ви можете отримати диплом аспіранта в галузі статистики.

Робоча навантаження

Якщо ви навчаєтеся повний робочий день, ви можете розраховувати на 40–45 годин на тиждень протягом більшої частини року. Студенти-заочники, які вивчають два курси на триместр, повинні працювати близько 20–23 годин на тиждень. Обов’язково враховуйте це, якщо ви працюєте.

Прийом

Про Школу

Запитання