Keystone logo
Victoria University of Wellington Магістр мистецтв – MA
Victoria University of Wellington

Магістр мистецтв – MA

Wellington, Нова Зеландія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

NZD 9 212 / per course

На кампусі

Введення

Розвивайте свій диплом з відзнакою за допомогою поглибленого навчання та досліджень на рівні магістра та станьте лідером у своїй галузі.

Детально вивчіть свою спеціалізовану тему та скористайтеся можливістю зробити внесок у світові знання в цій галузі. Розвивайте свої здібності до критичного мислення, спілкування та вирішення проблем, а також навчіться створювати та оцінювати нові ідеї.

Працюючи разом з деякими з провідних наукових співробітників Нової Зеландії, ви завершите дослідницьку тезу обсягом до 40 000 слів і станете експертом у своїй темі з високорозвиненими дослідницькими навичками.

Магістр мистецтв дасть поштовх вашим кар'єрним перспективам і відкриє двері до нових можливостей. Станьте лідером у галузі гуманітарних або соціальних наук і допоможіть зробити Нову Зеландію кращим.

Тривалість

Якщо ви робите ступінь магістра за дисертацією, вам зазвичай потрібно завершити її протягом 12 місяців або двох років, якщо ви навчаєтесь на неповний робочий день.

Робоча навантаження

Якщо ви навчаєтеся повний робочий день, ви можете розраховувати на робоче навантаження мінімум 30 годин на тиждень протягом більшої частини року. Якщо ви не можете приділяти таку кількість годин, вам слід записатись на заочну форму навчання.

Прийом

Про Школу

Запитання