Keystone logo
Victoria University of Wellington Магістр комунікації – MC
Victoria University of Wellington

Магістр комунікації – MC

Wellington, Нова Зеландія

9 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

21 Jan 2025

24 Feb 2025

NZD 16 187 / per course

На кампусі

Введення

Уточніть свої знання з теорії та практики спілкування з магістром комунікації Університету Вікторії Веллінгтона.

Широкі можливості для вашого унікального фокусу

Скористайтеся широкою галуззю знань і досвіду університету та зосередьтеся на унікальному діапазоні предметів - від політичної комунікації та міжкультурної комунікації до медіа-досліджень, популярного кіно чи музики. Ви також можете зосередитися на науковій комунікації, спеціалізації, унікальній для Університету Вікторії Веллінгтона.

Оберіть для завершення свого ступеня дослідницький проект, який зосереджується на сфері, яка вас найбільше цікавить, або стажування у відповідному підприємстві чи організації.

Знання та критика

Дізнайтеся про контекст, у якому відбувається спілкування, і про те, як воно використовується для побудови та спрямування розуміння.

Ви розвинете критичні знання в галузі, які дозволять вам деконструювати те, як спілкування використовується іншими, і творчо застосовувати ці теорії та підходи у своїй роботі.

Робоча навантаження

Якщо ви навчаєтеся повний робочий день, ви можете розраховувати на 40-45 годин на тиждень протягом більшої частини року. Студенти-заочники повинні працювати близько 20-23 годин на тиждень. Обов’язково враховуйте це, якщо ви працюєте.

Прийом

Про Школу

Запитання