Keystone logo
Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Введення

Серед найкращих

Victoria University of Wellington є номером один у Новій Зеландії за інтенсивністю високоякісних досліджень і входить до 2 відсотків найкращих з 18 000 університетів світу згідно з рейтингом QS World University Rankings 2022. Ми маємо тісні зв’язки з національним бізнесом, урядом і науковими дослідницькими спільнотами. Ми знаходимося в безпечному, компактному, творчому та процвітаючому місті, яке ідеально підходить для студентського життя.

Коли ви навчаєтеся в Victoria University of Wellington , вас спонукатимуть мислити незалежно та надихатимуть на успіх. Ви створите міцну основу для успіху, яка допоможе вам вивести свою кар’єру на новий рівень. Ви навчатиметеся у вчених і дослідників світового класу та отримаєте вигоду від наших тісних зв’язків із діловими, урядовими та науково-дослідними спільнотами Нової Зеландії. Ми пропонуємо студентам вибір із понад 80 програм і входить до 1 відсотка найкращих університетів світу за 18 предметними галузями. Університет отримав «П’ять зірок плюс» у рейтингу досконалості QS Stars 2022 року та п’ять зірок у кожній із восьми перевірених категорій — мистецтво та культура, рейтинг предметів, можливості працевлаштування, засоби, інклюзивність, інтернаціоналізація, дослідження та викладання.

Ми тут, щоб підтримати вас

Як міжнародний студент, ви отримуватимете підтримку від спеціальної команди на кампусі — Te KahupapaWellington University International — з моменту подачі заявки до вашого прибуття та протягом усього навчання. Студенти також можуть отримати доступ до широкого спектру університетських послуг, які допоможуть вам досягти успіху у навчанні. До них входить додаткова допомога в навчанні, фінансове планування, підтримка студентів з обмеженими можливостями, конфіденційне консультування та поради щодо здоров’я та благополуччя. Victoria University of Wellington пропонує студентам можливість просунутися вперед у своїй кар’єрі: від професійних програм, які зосереджені на практичних стажуваннях на робочому місці та реальних науково-дослідницьких проектах, до унікальних програм лідерства та можливості навчатися за кордоном в іншій країні як частину вашого ступеня. Наразі доступно 35 країн на вибір, включаючи Сінгапур, Мексику, Данію та Гонконг.

Ідеальне студентське розташування

Victoria University of Wellington має три кампуси, розташовані в центрі Веллінгтона, усі вони знаходяться поблизу громадського транспорту, місцевих пам’яток, розваг і кафе. В університеті ви навчатиметеся в яскравому, креативному, компактному та безпечному місті серед прекрасного природного середовища. Веллінгтон ідеально підходить для студентського життя. Щоб допомогти вам осісти, знайти друзів і залучитися до спільноти університету, студентам пропонується приєднатися до одного з понад 100 клубів і товариств університету, які варіюються від культурних груп до спортивних команд.

Знайдіть своє майбутнє

Коли ви навчаєтеся в Victoria University of Wellington , вас спонукатимуть мислити незалежно та надихатимуть на успіх. Ви створите міцну основу для успіху, яка допоможе вам вивести свою кар’єру на новий рівень. Знайдіть своє майбутнє з Victoria University of Wellington .

Розташування

  • Wellington

    Kelburn Parade, 6012, Wellington

Програми

Запитання