Vermont College of Fine Arts

Vermont College of Fine Arts

Vermont College of Fine Arts

Введення

Vermont College of Fine Arts перебуває на історичному кампусі в Монпельє, є світовою спільнотою художників, яка постійно переосмислює, що означає бути мистецьким коледжем. Ми вимірюємо наш успіх нашою здатністю сприяти досконалості нових та відомих практиків. Ми віримо, що мистецтво займає центральне місце в людському досвіді і має здатність не лише відображати реальність, а й створювати її.

Як єдиний коледж, присвячений виключно випускницькій мистецькій освіті, Vermont College of Fine Arts пропонує художникам та письменникам трансформаційний та прогресивний освітній досвід завдяки восьми відомим програмам магістратури та унікальній магістра в галузі мистецької та дизайнерської освіти.

Студенти приїжджають до Vermont College of Fine Arts для нашого строгого курсу навчання, нашого акценту на творчому процесі та можливості тісно співпрацювати з нагородженими викладачами, які просувають та надихають їхню роботу. Відомий на національному рівні та побудований на інтегрованому підході, Вермонтський коледж вишуканих програм пропонує дев'ять інноваційних програм.

Розташування

  • Montpelier

    College Street,36, 05602, Montpelier

    Запитання