Keystone logo
Vatel Vietnam

Vatel Vietnam

Vatel Vietnam

Введення

Індустрія гостинності та туризму зв’язує людей із постійно зростаючим та постійно мінливим світом, роблячи його єдиним у своєму роді. І те саме стосується Vatel Group: з моменту заснування у 1981 році вона працює з промисловими переходами, впливаючи на всіх, хто йде за ними, і викликаючи ще більше покликань.

То чому б не звільнитися від вікової традиції, коли студенти об’єднуються в одній країні лише для навчання та виїжджають на роботу в інші країни світу? Замість того, щоб мати лише один величезний кампус у Франції, на початку 21 століття Vatel вирішив збільшити охоплення, експортуючи свої інноваційні освітні методи по всьому світу. Перша у світі група бізнес-шкіл в галузі гостинності та туризму, Vatel створила неперевершену мережу з 50 містечок у 31 країні. Усі вони дотримуються однієї навчальної програми, яка включає французьке мистецтво гостинності, а також регіональні традиції: як глобальну, так і місцеву, Vatel прив'язаний до ставок, що беруть участь у глобалізації.

Цей міжнародний розвиток цілком природно поєднується з міжнародною навчальною програмою. Блоки робочих місць для індустрії гостинності, вивчення кількох іноземних мов та стажування за кордоном є важливою складовою наших оригінальних освітніх програм, спрямованих на орієнтування та зміцнення світогляду наших студентів. Як на бакалавраті, так і на нашому МВА, студенти можуть навчатися протягом року в іншому містечку Ватель, продовжуючи навчатися та насолоджуючись повним зануренням в іншу культуру. Наші викладачі також мають спеціальну програму обміну, яка висвітлює їхні знання та найкращі практики.

У світі, який зараз мислить лише за допомогою потоків, коли пришвидшення обмінів, обмін інформацією та неймовірне розширення технологій перевертають ринок праці, міжнародний світогляд є запорукою успіху. Для Vatel це свідчення того, що наша група настільки успішна вже майже 40 років.

ВІДОМО, ДОЛГА І ПОДІЙНА ІСТОРІЯ ЗВ'ЯЗКІВ МІЖ ФРАНЦІЄЮ І В'ЄТНАМОМ НОВО ПОЗНАЧЕНА СПІВРОБІТНИЦТВОМ УНІВЕРСИТЕТУ VATEL І HOA.

Ідея навчання молодих умів, що прагнуть, перетворитися на професіоналів галузі, школа пропонує найбільш ідеальні та практичні засоби навчання; з сучасними навчальними кабінетами, які повністю оснащені найновішими навчальними та експериментальними предметами.

Розташування

  • Ho Chi Minh City

    08 Nguyen Van Trang St, Dist.1, HCM City, Restaurant Campus:120bis Suong Nguyet Anh St, Dist.1, HCM City Ho Chi Minh City, VN, , Ho Chi Minh City

    Програми

    Запитання