Keystone logo
Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Введення

Студенти Vatel у Руанді закінчать престижну міжнародно визнану ступінь, що надає їм широкий спектр захоплюючих кар'єрних можливостей у міжнародній індустрії гостинності в Африці, Азії, Америці та Європі. Інноваційний підхід Vatel надає їм знань та навичок виконувати високі ролі після завершення навчання, забезпечуючи практичні тренувальні вправи та виробничі місця на протязі тривалості трирічної програми навчання.

Навчатися в Кігалі, Руанда

Руанда розташована в центрі регіону Східної та Центральної Африки. Завдяки прогресивному управлінню країною та сприятливому для бізнесу інвестиційному клімату, Руанда за останні 20 років зазнала величезного прогресу. Руанда сьогодні входить до десятки найшвидше зростаючих економік світу.

Столиця Кігалі вважається одним з найкрасивіших міст Африки. Розташований серед пагорбів, що горіли, з доглянутою галявиною та непорушними алеєвими пальмами, Кігалі також користується репутацією серед найчистіших та найзеленіших міст світу.

Це молоде і динамічне місто швидко стає центром ділових подорожей, приймає великі конференції, конгреси та виставки. Він також обслуговує мандрівників екологічного туризму високого класу, які прибувають до міста перед тим, як підключитися до національних парків в інших частинах країни.

Кігалі має велике студентське населення і є ідеальним місцем для життя та навчання з його чистим, безпечним та упорядкованим середовищем.

Руанда - це привабливий напрямок екологічного туризму і займає третю зелену країну світу за версією World Travel Guide. Багате біорізноманіття країни включає величні гірські горили на півночі, могутні леви, величні слони та витончені жирафи на сході, найдавніші тропічні ліси Африки та панорамні чайні плантації на півдні, а також мальовничі береги уздовж прекрасних бірюзових вод озера Ківу на заході .

126645_shutterstock_441108568.jpg

Ватер, Глобальна мережа шкіл управління гостинністю та випускники

Vatel має 50 шкіл управління гостинності, розташованих у Європі, Америці, Азії та Африці. Вони поділяють ту саму місію: підготовку підростаючих поколінь до побудови свого професійного майбутнього в міжнародних галузях гостинності та туризму.

Vatel вирішив:

 • Навчіть методи управління на основі двохстолітньої історії в галузі гостинності, заснованої на високоякісних послугах та задоволеності клієнтів. Сюди входять усі культурні аспекти клієнтів - від країни, де розташований готель, до персоналу, який працює в ньому.
 • Передайте французьке мистецтво гостинності, визнане у всьому світі ознакою якості, гарного смаку та досконалості.
 • Викладайте французьку мову у всіх не франкомовних країнах, де працює наша група.

Зараз у нас є 35 000 випускників, які працюють по всьому світу і які пишаються тим, що називають себе Vateliens та працюють у найкрасивіших готелях на землі.

Vatel стає міжнародним

На початку XXI століття, через 20 років після відкриття у Франції першої школи Вателя, всі фактори міжнародного розвитку були готові йти: наша освітня концепція, заснована на прогресивній та контрольованій суміші теорії та професійного досвіду, була доведена; вона є стійкою і готова до впровадження за кордон. З цього часу в Європі, Азії, Америці та Африці відкрилися нові кампуси.

Розташована на чотирьох континентах, мережа шкіл Vatel складає 1-у Всесвітню групу бізнес-шкіл в галузі гостинності та управління туризмом, яку професіонали обрали найкращою школою управління гостинності.

Дух Вателя, цінність для життя

Успіх Vatel базується на п'яти стовпах. У всьому світі члени нашого факультету навчились:

 • мають глибокі зв’язки зі своїми учнями.
 • створити динамічні умови навчання.
 • передати свої ноу-хау та знання.
 • ввести поняття правильної поведінки у будь-яких ситуаціях.
 • мати тісні стосунки з професіоналами, які працюють на посадах управління готелю та туризму.

Викладацькі колективи Vatel Group складаються однаково з професорів університетів та професіоналів, які назвали себе в своїх галузях.

Розташування

 • Kigali City

  KN 29 Street,16, , Kigali City

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання