Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Введення

Французька міжнародна школа готельного навчання

Ватель приїжджає до Парагваю в 2011 році як єдину національну школу, яка пропонує подвійний ступінь і дає своїм студентам диплом, визнаний французькою державою, бакалавр. Світовий успіх шкіл Vatel пояснюється тим, що ми підтримуємо концепцію подвійної освіти, де 50% навчаються в класі, а решта 50% - у стажуваннях та стажуваннях у кращих готелях нашої країни та світу. Завжди залишаючись вірним філософії, що "всі теоретичні знання повинні бути перевірені негайно через практику".

В Асунсьоні ми будемо працювати із запаморочливим припущенням та пишністю готелів у місті Віндхем.

Наш факультет складається з визнаних професіоналів, які не лише передають теоретичні знання, а й практичні знання з стільки років професійного досвіду, що вони стали орієнтирами в цій галузі.

У компанії Vatel ми працюємо не лише над навчальною та професійною підготовкою, а й над пізнавальним розвитком наших студентів, прищеплюючи їм важливість традиційних етичних цінностей поваги, дисципліни, позитивного та ініціативного ставлення, вміння бути та особистої презентації

StockSnap / Pixabay

122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

Інтернаціоналізація - це фундаментальний момент у формуванні Вателя.

Програма «Марко Поло», найкраща інновація в академічній програмі, дозволяє студентам Парагваю Вателя навчатись у другокласниках Інституту Вател у світі.

Вони також є частиною розростаючої мережі, на даний момент Vatel налічує 9000 студентів та 35 000 випускників завдяки порталу VatelAlumni.

Маючи дуже конкурентоспроможний та сучасний навчальний план, Ватель Парагвай пропонує подвійний парагвайський / французький диплом, що гарантує швидке професійне введення:

 • Ступінь міжнародного готельного менеджменту - MEC Парагвай
 • Бакалавр міжнародного готельного менеджменту - Франція

Академічні збори

Для отримання додаткової інформації про академічні збори натисніть тут.

Розташування

 • Ciudad del Este

  Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña, 7000, Ciudad del Este

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання