Keystone logo
Vatel Cyprus

Vatel Cyprus

Vatel Cyprus

Введення

Чому слід вивчати Міжнародний готельний менеджмент у Vatel Cyprus ?

122717_14524-20191011-151429-Logo-Vatel-BestSchool-Award.jpg

Щоб стати міжнародним менеджером, важливо мати міжнародну освіту, засновану на справжньому досвіді!

Модель викладання шкіл Vatel заснована на ідеальному співвідношенні теорії та практичного досвіду. Vatel продовжує вдосконалюватись, у вічній адаптації програм відповідно до потреб, що розвиваються.

Успіх нашої моделі освіти був доведений цього року; оскільки нас присвоюють як "Найкраща школа гостинності в Worldby", журі в Парижі Всесвітньої нагороди гостинності, у складі понад 800 професіоналів з готельного господарства.

Ми єдина міжнародна школа готельного менеджменту на Кіпрі, яка пропонує такий вищий і престижний ступінь.

122715_14524-20191011-150934-Students-CampusLife-BreakTime-9-Nimes-NoelBouchut.jpg

Контури курсу

Складаючись з фіксованої навчальної програми необхідних курсів, студенти чергують курсову роботу з практичними ситуаціями (під час літнього навчання), в яких вони мають можливість застосувати та перевірити те, що вони навчились, відвідуючи програму MBA International International Management Management.

Загальна тривалість навчання становить 18 місяців, включаючи 6 місяців літнього тренінгу в міжнародних мережах готелів 4 або 5 зірок, за кордоном.

Офіційний бакалавр та магістр (MBA) французького штату ЄС закінчується після закінчення навчання.

Місцезнаходження

Наша школа на Північному Кіпрі розташована всередині міста Кіренія (Гірне) в центрі міста, в дуже приємному місці, недалеко від моря, сонячно з дуже зручною температурою; всередині заключного міжнародного університету.

Це дуже зручне місце, оскільки ви можете повністю отримати прибуток від нашого космополітичного міста Кіренія (Гірне), прекрасного містечка, що поєднується з культурами та способом життя.

Чому слід вчитися з Vatel?

Отримавши ступінь бакалавра з міжнародного готельного менеджменту, ви отримали кваліфікацію обіймати посади оперативного управління в міжнародній готельно-туристичній галузі. За ці 4 роки навчання студенти Vatel:

  • здобувати професійні, юридичні, економічні та фундаментальні мовні знання для своєї галузі;
  • вивчити управлінські прийоми та навички керівництва командою.

Ці майбутні менеджери в міжнародній індустрії гостинності вирішують конкретні та оперативні професійні реалії протягом усієї навчальної програми:

  • Вони мають справжніх клієнтів у кафе та ресторані Vatel протягом своїх практичних тижнів, старші студенти керують молодшими: вони працюють разом у реальних умовах управління.
  • Вони вдосконалюють свої навички на стажуванні щороку в готелях 4/5 зірок, включаючи міжнародне стажування на третьому курсі в таких місцях, як Франція та США.
  • Їх курси проводять як професори, так і професіонали сфери гостинності та туризму.

Можливість брати участь у нагородженій схемі обміну студентами Марко Поло в інших школах Vatel.

Розташування

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

    Toroslar Caddesi,6, 99320, Turkish Republic of Northern Cyprus

Програми

Запитання