© Vatel Andorra
Vatel Andorra

Vatel Andorra

Vatel Andorra

Введення

Історія компанії Vatel

Це установа, яка 40 років готувала майбутніх менеджерів та директорів міжнародної індустрії гостинності. Його навчання включає ступінь бакалавра з міжнародного готельного менеджменту.

Навчання Vatel охоплює 34 країни, 55 шкіл з понад 9 000 студентів, 39 000 випускників по всьому світу, 520 викладачів і мережу важливих співробітників по всьому світу.

Програма

Програма бакалавра з міжнародного готельного менеджменту в бізнес-школі Hotel & Tourism Business School Vatel Andorra орієнтована на кандидатів, які успішно завершили цикл навчання бакалавра або вищого рівня.

Програма, що викладається, дозволяє задовольнити потреби у навчанні готельно-туристичної індустрії, пропонуючи студентам профільне навчання.

Методологія навчання – це вдале поєднання та баланс між навчальними практиками та академічним навчанням, адаптованим до нових вимог та поточних вимог галузі.

На нашому факультеті працюють висококваліфіковані викладачі, усі активні професіонали галузі, які прагнуть налагодити мости між теоретичними темами та професійним досвідом. Крім того, навчальна програма має чітку міжнародну спрямованість, що дозволяє студентам розвиватися в глобалізованому контексті, відповідаючи прагненням професії.

Цілі навчання

Здобувайте та оволодівайте техніками нагляду та менеджменту, розвивайте ділові якості з відкритою душею, особливо в рамках міжнародного туризму та гостинності.

Назва та тривалість

 • Державний титул Франції зареєстрований у RNCP за постановою міністерства та сертифікований рівень II
 • Загальна кількість кредитів: 180 ECTS (Європейська система переказу кредитів).
 • Тривалість навчання: 3 роки
 • Можливість запропонувати міжнародну кваліфікацію EURHODIP, Європейський бакалавр менеджменту готельного бізнесу та туризму, на додаток до шкіл VATEL.

Мова класів

 • іспанська
 • Поступово студенти отримають уроки англійською мовою (до 30% своїх навчальних годин).

вимоги щодо доступу

 • Ступінь бакалавра або вище.
 • Пройдіть власні тести доступу Vatel.

Центр прикладних досліджень

Cirvath (Міжнародний дослідницький центр Vatel в галузі туризму та гостинності) — це дослідницький центр, у якому професори групи Vatel передбачають і навіть роблять внесок у розвиток туризму та індустрії гостинності. Студенти приносять користь протягом усього навчання.

Позакласні заняття

У Vatel Andorra ми вважаємо важливим, щоб план навчання включав аспекти за межами академічного життя, тому програма доповнена позакласними заходами, які розширять професійні знання та покращать навички управління, стратегічний потенціал та підприємницький дух наших студентів.

Національні та міжнародні стажування

Vatel Andorra запланував різні періоди національних та міжнародних стажувань, які відрізняються залежно від навчальної програми, що вивчається протягом навчального року. Таким чином учні набувають досвіду, пов’язаного з реальністю їхньої майбутньої професії, розвиваючи навички командної роботи та експериментування в середовищі, до якого вони спрямовані.

Школа має угоди з найкращими мережами, готельними закладами та туристичними компаніями світу, щоб її студенти проходили стажування. Таким чином, студенти отримують принаймні один рік стажування, що готує їх адаптуватися до реальності ринку праці.

можливості кар'єрного росту

Професія відкривається для нових секторів, які пропонують різноманітні професійні кар'єри, такі як незалежне гостинність та національні чи міжнародні мережі, професійний та відпочинковий туризм, агропродовольча та крупна дистрибуція, повітряний, наземний та морський транспорт, сервісні компанії тощо...

Такі якості, які розвивають випускники Vatel, такі як почуття гостинності, слухання, елегантність, ноу-хау та буття, роблять профілі цінними в індустрії розкоші та престижних брендах.

Причини навчатися в Андоррі

 • Це одна з найбезпечніших країн у світі.
 • Це гірськолижна країна з найбільшою кількістю сонячних днів.
 • Андорра лідирує в рейтингу напрямків з більшою кількістю туристів на одного жителя.
 • Він приймає понад 8 мільйонів відвідувачів і понад 2 мільйони туристів на рік. Він має 3 лижні домени в 10 найкращих співвідношення ціни і якості в Європі.
 • Він пропонує чудову пропозицію для відпочинку та спорту: магазини, культура, гастрономія, тематичні парки та парки розваг, міжнародні спортивні заходи, спа та оздоровчі центри, серед іншого.
 • Школа розташована в незрівнянному середовищі природи з усіма привілеями великого міста. Він розташований за 2 хвилини від спортивного комплексу та канатної дороги, яка веде до гірськолижних схилів, і за 10 хвилин від комерційного центру Андорри.
 • В Андоррі студенти можуть насолоджуватися всіма видами соціальних, розважальних і спортивних заходів.

Міжнародна програма МАРКО ПОЛО

Обмін студентами між школами Vatel.

Завдяки програмі Marco Polo Vatel Andorra пропонує студентам можливість розвивати своє навчання в міжнародному масштабі, закінчивши другий рік навчання в одній із 55 шкіл Vatel у світі.

Студент відкриває нову країну і занурюється в іншу культуру, в іншу мову і краще готується до міжнародної кар’єри. Крім того, сприяє співіснуванню в класах однокласників з різних країн та їх інтеграції в навчальні та робочі колективи, які сприяють різноманітності.

Особливості кампусу

Бізнес-школа з найсучаснішим обладнанням

 • Класні кімнати обладнані аудіо-візуальним обладнанням та проекторами
 • Кімнати для переговорів
 • Окремі навчальні кімнати для студентів
 • Безкоштовний доступ до Інтернету (Wi-Fi підключення)

  Прийом

  Розташування

  • Encamp

   Carrer d'Engolasters, AD200, Encamp

   Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання