Vantage Travel International

Vantage Travel International

Vantage Travel International

Введення

Ласкаво просимо до нашого світу подорожей і радості

Ми в компанії Vantage Travel пропонуємо відмінні свята та туристичні послуги.

Ми також пишаємося тим, що є спеціалізованим та досвідченим DMC в США та Єгипті. Ми орієнтуємося на ваші потреби та бажання. Ми тут, щоб підтримати вас у плануванні та прийнятті правильних рішень, щоб задовольнити ваші потреби у подорожах, відповідати вашому бюджету та створити неймовірні довговічні спогади.

Ми хотіли б повідомити вас, що ви будете цінуватися як відвідувач, і якщо ви станете клієнтом, то очікуйте від нас найкращого. Ми дотримуємося високих стандартів у нашій компанії, щоб Вам ніколи не довелося проходити поганий день під час відпустки / ділової поїздки. Незалежно від того, що є причиною вашого подорожі, ми пристосуємо вас до найкращих послуг, доступних на ринку.

111550_pexels-photo-297755.jpeg

Про нас

Ми також спеціалізуємося на ділових поїздках для того, щоб розмістити професіоналів, які повинні виконувати терміни. Наша команда може допомогти вам у виконанні наступних завдань: резервування польотів, бронювання готелів, трансфер аеропортів, отримання лімузинів, створення маршрутів і пошук місць для огляду визначних пам'яток.

Ми надаємо унікальні послуги подорожей красивим місцям з 2009 року. Ми орієнтуємося на максимальне задоволення досвіду наших клієнтів, коли вони подорожують через деякі з найбільш неймовірних країн світу.

Чи будуть це чудові піраміди Єгипту, старовинні базари Туреччини, Калат Альгамбра Іспанії, Дивовижна природа Нової Зеландії, Краса Франції, Культура Англії або навіть чудові середземноморські пляжі Греції та багатьох інших напрямків, ми візьмемо вас там.

Vantage Travel International та її партнери гарантують, що ви будете задоволені досвідом подорожей, які ми повинні надати. Більше довгих очікувань і несподіваних проблем, прийшов час подорожувати з легкістю і комфортом.

111552_pexels-photo-346885.jpeg

Біографія

Мій партнер і я захоплені подорожами по світу, які, на нашу думку, радують нас і насолоджуються життям. Ми любимо залучати і надихати людей скрізь і щиро вірити, що подорожі можуть змінити життя людей і сприяти миру. Подорожуйте сильними можливостями нашої комунікації, підвищуйте досвід і прийняття один одного. Ми можемо думати, що інші є різними, поки ми не поїдемо і виявимо, що ми всі просто люди.

Raed має багаторічний досвід роботи в туристичній індустрії, починаючи з 1987 року як єгиптолог-викладач і туроператор, педагог подорожі та туроператор, після чого став керуючим директором Vantage Travel From 2009, а Меггі - як міжнародний юрист, але її пристрасть до подорожей бажання дати своєму синові шанс стати глобальним малюком і відкрити світ навколо нього підштовхнув її кинути формальне життя закону і приєднатися до цієї веселої індустрії, яка тримає її та інших щасливих.

Наше бачення Vantage Travels International завжди було для того, щоб дати людям шлях життя; подібно до того, що ми пережили самі, і ми сподіваємося, що наші послуги змусять вас закохатися у світ.

Ми обидва є частиною і підтримується командою з двадцяти досвідчених професіоналів у Vantage Travel International . Ми раді розпочати діалог, дізнатися про вас, працювати над плануванням вашого наступного відпустки або відрядження та побачити посмішку задоволення на вашому обличчі ...

Раед і Меггі

111551_pexels-photo-219014.jpeg
 • Найкращі напрямки: Наші головні напрямки в Єгипті, Греції, Дубаї, Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Новій Зеландії, Омані, Бахрейні, Іспанії та Туреччині. Ми також пропонуємо європейські річкові круїзи, а також круїзи по річці Єгипту.
 • Спеціальності: Ми спеціалізуємося на індивідуальному виробництві разом з високо персоналізованими послугами в рамках дозвілля або ділових поїздок.
 • Останні поїздки: Ми були по всьому світу, і наші недавні поїздки були в Нову Зеландію, Австралію, Великобританію та Німеччину.

Розташування

 • New York

  477 68th Street Brooklyn, NY 11220, , New York

  • Auckland

   Auckland, Нова Зеландія

   Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання