Keystone logo
Vancouver School of Theology Магістр богословських студій
Vancouver School of Theology

Магістр богословських студій

Vancouver, Канада

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

CAD 290 / per credit

Купажований, На кампусі

Введення

ОГЛЯД ПРОГРАМИ

Програма магістра в галузі богословських студій призначена для тих, хто бажає розвивати подальші перспективи в теологічній думці для особистого чи професійного збагачення, для тих, хто зацікавлений у подальшому академічному навчанні, або для тих, хто прагне подальшого розвитку у своєму духовному шляху щодо інших професій. Ця програма дозволяє студентам зосередити своє навчання в одній із п’яти областей. Перед початком курсів студенти обирають одну з наступних сфер:

Біблійні дослідження - Ця концентрація призначена для тих, хто прагне глибокого та суворого аналізу Писання з різних точок зору, а також навчання біблійної мови. Студенти, які обирають концентрацію біблійних досліджень, повинні пройти 6 залікових годин або біблійної єврейської, або біблійної грецької мови як частину своєї курсової роботи та написати великий екзегетичний документ.

Історія та теологія - Для тих, хто любить історію та теологію, ця програма пропонує можливість дослідити історичні, етичні та конструктивні виміри сучасної теологічної уяви. Студенти, які перебувають у цій концентрації, повинні пройти щонайменше 3 години залікової курсової роботи як з історичних, так і з богословських студій.

Практичне богослов’я - ця концентрація дає можливість об’єднати теорію і практику як спосіб переосмислити і активно залучити Божий світ. Студенти в цій концентрації повинні взяти PT500; PT502; PT610 або PT611, а також цілорічна "студія" PPL (PT651 / 652) як частина їхньої програми (включаючи всі пов'язані розміщення на місцях).

Інтегративні дослідження - за вибором загального спеціаліста, ця концентрація дозволяє навчатись у всіх вищезазначених предметних областях та оснащує дисертанта широкою базою знань з богословських студій. Потрібно взяти принаймні один просунутий факультатив із кожної із зазначених концентрацій.

Випускник програми MATS у VST буде підготовлений та готовий до здійснення богословського покликання:

155871_IanSheh5.jpg
  1. Продемонструвати знання рівня магістра з богословських дисциплін,
  • Опишіть основні теми теології та залучіться до теологічних роздумів щодо вибраних питань та тем
  • Застосовуйте відповідні герменевтичні методи для вступного тлумачення біблійного тексту в його давньому контексті та сучасному контексті
  • Проаналізуйте історичні дані та продемонструйте історіографічне розуміння, використовуючи відповідні навички, такі як використання первинних та вторинних джерел матеріалів
  • Продемонструвати рівень обізнаності щодо змісту, методів, питань та контекстів міжрелігійних досліджень та досліджень корінних народів
  1. У дисципліні концентрації студента визначте основні робочі поняття під час критичного та конструктивного вивчення дисципліни, запропонуйте обговорення основного змісту дисципліни та розгорніть дослідницькі навички, достатні для представлення основного змісту цієї дисципліни
  2. Для концентрації інтегративних досліджень продемонструйте знайомство середнього рівня зі змістом, методами, проблемами та контекстом двох або більше богословських дисциплін, а також здатність робити порівняльні та інтегративні судження між або серед вибраних сфер.
  3. Продемонструвати вміння чіткого та ефективного спілкування як в усній, так і в письмовій формі, побудова логічного аргументу, виважене судження щодо складних питань та використання відповідних стильових стилів для наукового письма

ДОВГА ПРОГРАМИ

Ступінь магістра в галузі богословських студій - це 48-годинна програма, яку можна закінчити за два роки денної форми навчання. Однак, якщо студент бажає навчатися за сумісництвом, усі курси, необхідні для цього ступеня, повинні бути закінчені за сім років з дати першої реєстрації. Студент MATS може розраховувати, що типове робоче навантаження в рамках курсу магістра складатиме, залежно від предмету та стилю курсу, до 100-125 сторінок читання на тиждень за 3 кредитні курси, і буде проведено оцінку (на додаток до підготовка та участь у семінарі) на основі 25-30-сторінкової наукової роботи або її еквівалента.

ПЕРЕДАЧНИЙ КРЕДИТ

VST має стосунки з кафедрою класичних, близькосхідних та релігійних досліджень (CNRS) UBC, що дозволяє студентам VST проходити аспірантські курси, пропоновані цим департаментом як факультативи. Перелік курсів та докладні описи див. На веб-сайті Департаменту CNRS ( www.cnrs.ubc.ca ). Студенти також можуть скористатися пропозиціями курсів у коледжі Регент. Будь ласка, перегляньте їх веб-сайти ( www.regent-college.edu ) для отримання додаткової інформації.

Про Школу

Запитання