Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Valley Forge Military College

Valley Forge Military College

Valley Forge Military College

Введення

Створена в 1928 році, Військова академія та коледж Valley Forge - це міжнародна лідерська установа, що складається з середньої школи, середньої школи та коледжу. Колегія була визначена губернатором і законодавчим органом як Військовий коледж Пенсільванії.

Бачення свого життя

Зображуйте себе через два роки. Впевнено. Сильний розумом, тілом і душею. Провідні групи ваших ровесників, і їх поважають. Найкраща версія себе.

Це майбутнє можливо. Шлях вперед непростий, але ми можемо вам допомогти.

Запорукою стати найкращою версією себе є оволодіння самодисципліною. Це зробити надзвичайно важко самостійно. І тому Valley Forge існує. Ми - громада, яка прагне розвивати цілу людину.

Щоденні звички та ритми, які ви дізнаєтесь у Valley Forge, будуть дотримуватися вас на все життя за будь-яких обставин. Ви станете сильнішими, зможете процвітати перед усіма проблемами.

  • 31 штат та 20 країн складають поточний студентський корпус
  • Єдиний коледж на Північному Сході з початком введення в експлуатацію
  • Єдиний молодший військовий коледж з CAE2Y в галузі кібербезпеки
  • 291 Кадети зараз будують своє майбутнє

Brooke Cagle / Unsplash

129818_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Правила наших градацій

Автор Кеті Уоллес '18С

Випускник армійської ROTC ECP

В даний час навчається в Північно-Східному університеті

«За час свого перебування в Valley Forge я вчився в галузі охорони здоров’я та біологічних наук, і був майором-кадетом, який обіймав посаду полкового офіцера з громадських питань. Школа надала мені багатьох наставників та можливостей покращитись. Завдяки програмі ECP я відвідую Північно-Східний університет та вивчаю біологію за повною стипендією! "

Позиціонується для Успіху

Ми маємо давні традиції випускників лідерів із самодисципліною, особистим характером, знаннями та мотивацією до успіху в широкому діапазоні кар’єри. Військова структура та дисципліна коледжу заклала основу для досягнення успіху наших випускників у чотирирічному коледжі, у робочій силі чи на військовій службі. А курсанти можуть здобути наукову ступінь, як студенти-виїзди, так і мешканці на кампусі.

Valley Forge Military College - єдиний коледж на північному сході з програмою раннього введення в дію армії ROTC. Ця програма надає курсантам рідкісну можливість бути призначеним другого лейтенанта в армії США до кінця їх другого року.

Почніть процес подання заявки вже сьогодні.

Інформація про споживачів

Закон про вищу освіту 1965 р. Із змінами, внесеними Законом про можливість вищої освіти 2008 р. (HEOA), включає багато розголошень та вимог до звітування. Вимога щодо розкриття інформації - це інформація, яку закладу після закінчення середньої освіти потрібно розповсюджувати або надавати іншій стороні, наприклад студентам чи працівникам. Вимога до звітності - це інформація, що надходить до Міністерства освіти США або інших відомств. Інформація про споживачів студентів на цих сторінках надаватиме студентам, батькам та громаді необхідну інформацію про коледж. Ми організували інформацію по категоріях. Клацнувши по одній із категорій у меню, ви можете отримати більше інформації з цієї теми. Ви можете отримати більш детальну інформацію про конфіденційність записів студентів, інформацію про ступінь закінчення та передачі коледжу, інформацію про безпеку та безпеку та багато іншого.

Зайнятість

Ми запрошуємо вас приєднатися до громади Військової академії та колективу «Долина Форж», подавши заявку на одну з відкритих можливостей працевлаштування для Академії, коледжу та літнього табору.

Розташування

  • Philadelphia

    1001 Eagle Road, PA 19087, Philadelphia

Запитання