Valahia University of Targoviste

Valahia University of Targoviste

Valahia University of Targoviste

Введення

Початки вищої освіти в Тирговіште сягають румунського середньовіччя, коли між 1672 і 1678 роками в місті була перша юридична школа Валахії.

Вища освіта відновила свою місію в офіційному закладі після революції 1989 року, коли в 1991 році Технічно-економічний університетський коледж відкрив свої ворота.

Вища освіта продовжила свою місію в офіційному закладі після революції 1989 року, коли в 1991 році Технічно-економічний університетський коледж відкрив свої ворота. Пізніше, після рішення уряду Румунії №. 288 / 01.06.1992 р. Було створено Валахійський університет у Тирговіште. Створення цього університету, природно, належить до концепції розвитку регіональних університетів, поширеної практики в основних країнах Європи та Північної Америки.

Тоді як на момент свого створення Валахійський університет Тирговіште складався з 2 факультетів, університетського коледжу, 14 спеціалізацій вищої освіти та близько 700 студентів, протягом цього навчального року його структура гармонійно диверсифікувалася відповідно до соціально-економічних потреб, до вимог ринок праці, так що на сьогоднішній день Валахійський університет Тирговіште включає 8 факультетів (ступінь бакалавра - 3 або 4 роки), 31 спеціалізацію вищої освіти, магістратуру та докторантуру, сектор підготовки викладачів та підвищення кваліфікації та відділ дистанційного навчання . Наразі 10 000 студентів навчаються у Валахійському університеті Тирговіште під компетентним керівництвом понад 400 викладачів у належним чином обладнаних кафедрах.

Окрім наукової підготовки та досліджень, Валахійський університет Тирговіште включає центри безперервної освіти відповідно до вимог сучасного соціально-економічного середовища.

У нашому закладі створені належні соціальні умови (гуртожитки, їдальня, клуб, спортивні споруди тощо), а наразі завершується будівництво нового університетського містечка, яке є частиною спадщини університету. Основною турботою Valahia University of Târgoviște є оптимальне виконання своєї місії: високоякісна наукова підготовка та дослідження, чудові умови навчання та життя для своїх студентів, професійна інтеграція на національному рівні, а також європейські та міжнародні академічні відносини.

136791_UVT_Campus.jpg

Місія

Valahia University of Târgovişte бере на себе місію генерувати, накопичувати та передавати знання суспільству через:

  • Організація програм бакалавра, магістра, докторантури та аспірантури для підготовки фахівців з вищою освітою вищої кваліфікації для сфери освіти, науки, техніки, економіки, державного управління, теології, соціокультурної та правової діяльності та шляхом безперервної освіти дорослих, з метою особистісного розвитку, професійної адаптації особистості та задоволення потреби в компетентності соціально-економічного та культурного середовища;
  • Наукові дослідження, розробки, інновації та передача технологій через індивідуальну та колективну творчість у сферах освіти, права, теології, науки, економіки та адміністративних наук, інженерних наук, мистецтва, літератури, шляхом забезпечення продуктивності та фізичного та спортивного розвитку, як а також шляхом використання та поширення їх результатів з метою підвищення конкурентоспроможності південно-східної частини країни та покращення умов життя;
  • Активне залучення до сталого місцевого, регіонального, національного та європейського розвитку з соціальної, економічної та культурної точок зору шляхом просування універсальних культурних цінностей відповідно до вимог суспільства, заснованого на знаннях.

136789_UVT_ICSTM.jpg

Valahia University of Targoviste неодноразово отримував рейтинг високої довіри від Румунського агентства із забезпечення якості у вищій освіті (наприклад, у 2011 році за 2011-2016 роки, у 2016 році за 2016-2021 роки) і зараз перебуває в процесі повторної оцінки з метою поновлення рейтингу високої довіри. . Моніторинг процесів і політики забезпечення якості здійснюється міжнародним комітетом з перевірки, який діє під егідою Румунського агентства із забезпечення якості вищої освіти, а діяльність університету демонструє високу якість освітніх, дослідницьких та адміністративних виступів. Нещодавно університет почав оцінюватися міжнародними організаціями, такими як U-Multirank, прийнятий Європейським Союзом, і Times Higher Education.

Розташування

  • Târgoviște

    Aleea Sinaia,13, 130004, Târgoviște

Запитання