University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Введення

Ми - процвітаючий коледж з найвищим рейтингом у Медісоні, штат Вісконсін - одному з найфантастичніших міст країни. Ми думаємо сміливо і діємо впевнено, не лише як інженери, а як залучені громадяни. Як інженерне співтовариство ми цінуємо унікальні перспективи, виховуємо повагу та інклюзивність та працюємо разом, щоб втілити в життя нові ідеї. Спираючись на спадщину впливу, ми розвиваємо лідерів, знання та технології, які покращують життя зараз та створюють краще майбутнє. В основі всіх наших зусиль лежить сила одного з провідних дослідницьких університетів у світі.

Наші інженерні дисципліни відображають не тільки нашу історію, а й величезні можливості: Там, де інші бачать перешкоди, ми бачимо потенціал для інновацій та здатність змінювати ситуацію, коли важливі рішення.

Наш факультет має потужні структури підтримки для співпраці через дисциплінарні кордони - і, як результат, вони роблять великі справи. Наш коледж відіграє важливу роль у стабільно високому національному рейтингу UW-Madison щодо видатків на дослідження, а також кількості патентів, поданих через Фонд досліджень випускників Вісконсіна (WARF), одного з найстаріших університетських бюро передачі технологій в країні. Ми є ключовими рушіями економічного та соціального прогресу: через Фонд досліджень випускників Вісконсіна та інші заходи, такі як відокремлені компанії та співпраця безпосередньо з промисловими партнерами, плоди наших досліджень поширюються на підприємства та галузі у всьому світі.

Розташування

  • Madison

    Madison, США

    Запитання