Witten/Herdecke University (UW/H)

Witten/Herdecke University (UW/H)

Witten/Herdecke University (UW/H)

Введення

Віттен / Хердекке університет (UW / Н) була заснована і визнаний державою в 1983 році і з тих пір була піонером серед Німеччині вузи. Протягом 30 років, ми ввели суттєві нововведення в галузі наукових досліджень і викладання. Як модельний університету ми за динамічних реформ традиційного альма-матер і прагненні до гуманістичної виховної концепції, адаптованої до викликів сучасного суспільства знань. У дотримання освітніх ідеалів Гумбольдта ми сприймаємо себе як підприємницький університет і прагнути до інтеграції наукових досліджень і навчання студентів, забезпечення наукових послуг, практичного застосування і соціальної відповідальності. Теорія на основі і практико-орієнтованого навчання на UW / H завжди пов'язане з придбанням предмета, пов'язаних, методичної, соціальні і культурні компетенції, ціннісні орієнтації та особистісного зростання.

Віттен дослідження.

Дослідження в UW / H є міждисциплінарним, вельми різноманітні, як методології, і фокусується на чітко визначених областях. У приватному університеті з помірним відсотком державного фінансування в нашому бюджеті, ми вважаємо своїм обов'язком внести щось для суспільства в обмін на кошти, отримані. Один із способів зробити так, щоб генерувати інноваційні результати досліджень. реальні проблеми вимагають міждисциплінарного дослідження. Соціальна значущість наших обраних областях досліджень так само важливий в цьому відношенні, як прозорої та зрозумілої, як правило публікації результатів наукових досліджень.

Численні проекти UW / ч сторонніх фінансуватися. Більше 40 додатків для сторонніх коштів були успішними лише в 2010 році. Наші дослідники співпрацюють з відомими національними та міжнародними партнерами. Все UW / H Факультети прагнуть розглянути нові і раніше недосліджені області досліджень та тим самим викликати значні зміни.

Віттен виховує.

Освіта є набагато більше, ніж навчання для роботи. На додаток до тематичних досвідом і навичками, ми також передати методи і стратегії, які дозволяють нашим студентам для іншої частини їхнього життя, щоб впоратися зі складними і постійно мінливими потребами сучасного суспільства знань, як і універсалів зі спеціалізацією компетенції або як фахівців з широка загальна основа знання. Відповідно до дидактики Віттен, студент освіта є проблемно-орієнтованим, про стан найсучаснішої і близько до практики. Особистісний зростання є ще одним з наших основних цілей.

Міждисциплінарна - недисциплінований

Після освітні концепції Гумбольдта, студенти UW / H вчитися в невеликих групах з відмінним співвідношенням студент-викладач і достатнього часу і простору, щоб розкрити свої таланти і потенціали і сформувати власну думку. Студентам пропонується мислити в більш широких контекстах і припустимо соціальну відповідальність і за його межами обраної дисципліни. Економічні, екологічні та соціальні виклики майбутнього, звичайно, не поважати кордони академічних дисциплін.

Віттен - фундаментальне.

Фундаментальні дослідження є ключовим елементом ідентичності Віттен / Хердекке. Вони сприяють поза коробки мислення. Вони втілюють керівна ідея університету та полегшити процеси навчання за межами суб'єкта, пов'язаної з експертизою. Тут студенти вирішувати питання, на які у нас немає ніякої готові відповіді, або для яких не може бути ніяких відповідей на всі. Освіта потребує затяжний відображення і зміна перспективи, необхідно відчуження і відстань від себе і світу. Фундаментальні дослідження пропонують цю можливість дзвонити припинити. Вони являють собою недисциплінований і уповільнені підхід до багатства перспективи між відображенням, комунікації та мистецтва. Фундаментальні дослідження є сучасне наступником стародавніх шкіл мистецтва життя і Studia humanitatis. Серед університетів Німеччини в UW / H фундаментальні дослідження є найстарішою і найбільш складна модель, яка об'єднує наукові проблеми і питання, пов'язані з суспільством, мистецтва, соціальної справедливості, турбота про своє особисте майбутнє, політики, психології, філософії і історії, а також оцінює свою актуальність за ставлення індивіда, дії і поведінку життя. У більш складному, швидко мінливому і небезпечному світі, перспективні лікарі, підприємці, менеджери, політики або консультанти повинні методичні, соціальні, етичні та культурні компетенції стільки, скільки тематичним експертизи.

Віттен втягується.

Роль вищої освіти в суспільстві зазнали радикальні зміни в останні роки. Науково-педагогічний ще основна діяльність в університетах. Але сьогодні ми очікуємо більш. Громадянська активність як "третьої місії" на додаток до наукових досліджень і навчання студентів завжди була частиною UW / H ідентичності. На установчому церемонії Віттен / Herdecke університету, Альфред Херрхаузен говорив про "Esprit займатися, виділеної духу повинні бути розроблені і використані для Сприяння нашого суспільства". Цей дух є невід'ємною частиною нашої філософії і надає рівне значення соціальної відповідальності, навчання студентів і генерації інноваційних результатів досліджень.

З самого початку Віттен / Хердеке університет передбачається соціальної відповідальності в різних формах і на різних рівнях. Віттен / Хердекке університет знаходиться в безперервному живого обміну з спільнотою: з громадян Віттен, місцевому та регіональному діловому світі, соціальних і культурних установ, навіть міжнародних організацій, корпорацій і фондів. З огляду на нашій ніжному віці і порівняно невеликим числом 1.300 зарахованих студентів і 400 співробітників, ми створили вражаючу кількість соціальних, культурних, торговельних і некомерційних ініціатив.

Віттен працює.

Незважаючи Болонський реформ, розширення економічних обмежень для університетів і нових освітніх програм для раніше неакадемічна професій, Віттен / Хердекке університет як і раніше пропонує свободу досліджень, які, заснованого на теорії і близько до практики етичного та естетичного, швидке або розслаблені, дисидент і безумовно, міждисциплінарної і недисциплінованим. І якщо президент Гарвардського університету Дрю Фауст Г. прямо в її переконанні, що університет культури по суті недисциплінованим і що це має бути відправною точкою для майбутніх університетів, то ми, здається, добре позиціонується на UW / H.

Відповідно Віттен / Хердекке університет розуміє себе в якості безумовного недисциплінованої університету в сенсі проголошеного Дрю і Дерріда, і як місце критичного мислення. Віттен робить різницю, Віттен працює: в науково-дослідницькою, викладацькою та в суспільстві. В - і на кордонах - здоров'я, економіки і культури.

Детальна інформація

> Детальна інформація про Університет Віттен / Герддек та наша міжнародна програма.

Розташування

  • Witten

    Witten Herdecke University, Alfred-Herrhausen-Straße 50, 58448 , Witten

    Запитання