University Centre of the Westfjords

University Centre of the Westfjords

University Centre of the Westfjords

Введення

Університетський центр Вестфьордів - це некомерційна організація, створена в березні 2005 року. Вона налічує 40 членів-засновників, включаючи всі вищі навчальні заклади країни. Центр розпочав свою діяльність у Вестрахусі в Осафьордурі в січні 2006 року. У цій же будівлі, серед інших, розміщуються офіси Інституту морських досліджень, Ісландських лабораторій рибного господарства та Ісландського центру досліджень сніжних лавин. Тут також знаходиться Центр регіонального розвитку Вестфьордів, і всі організації, представлені в будівлі, мають спільні приймальні.

Університетський центр пропонує міжнародно-орієнтовану міждисциплінарну магістерську програму з управління прибережними та морськими процесами, яка викладається англійською мовою. Програма готує студентів до взаємодії з однією з найбільш переконливих і важливих тем на сьогодні: управління природними ресурсами та їх використання. Програма викладається в тритижневих модулях, і кожен модуль також пропонується як короткостроковий курс.

Центр також допомагає студентам та викладачам з-за меж району у встановленні контактів у Вестфіордах. Центр надає інформацію про регіон як цікавий варіант та область для досліджень та допомагає студентам та науковцям у їх роботі над дослідницькими проектами у Вестфьордах.

Розташування

  • Ísafjörður

    University Centre of the Westfjords Sudurgotu 12,

Запитання