Keystone logo
Universitatea De Vest Din Timisoara

Universitatea De Vest Din Timisoara

Universitatea De Vest Din Timisoara

Введення

Universitatea de Vest din Timişoara ( UVT ) / Західний університет Тімішоара (WUT) є головним вищим навчальним закладом та дослідницьким центром у Західній Румунії. Його громада складається приблизно з 16000 студентів та понад 700 наукових співробітників. Це всеосяжний університет, в тому числі 11 факультетів з відповідними кафедрами, а також кафедра педагогічної підготовки.

Факультети, що працюють в рамках UVT пропонують національно акредитовані навчальні програми на рівні бакалавра, магістра та докторантури за такими тематичними напрямами: мистецтво та дизайн; Хімія, біологія, географія; Економіка та ділове адміністрування; Закон; Листи, історія та теологія; Математика та інформатика; Музика та театр; Фізкультура і спорт; Фізика; Політичні науки, філософія та комунікаційні науки; Соціологія та психологія.

Західний університет Тімішоари пропонує студентам можливість поєднати теоретичні та практичні знання у багато- та міждисциплінарному середовищі, готуючи їх до виходу на глобалізований ринок праці. Оскільки більше 5% студентського корпусу є міжнародними, університет активно залучається до процесів інтернаціоналізації, а наші факультети пропонують понад 20 навчальних програм іноземними мовами (англійською, німецькою чи французькою) на рівні бакалавра, магістра та доктора.

Висока увага університету до академічної якості також підтверджується UVT до Європейської асоціації університетів (EUA) та Міжнародної асоціації університетів (IAU), а також багатьма іншими міжнародними органами та асоціаціями (Agence Universitaire de la Francophonie, Європейська асоціація міжнародної освіти, Європейська асоціація координаторів Erasmus тощо). Крім того, західний університет штату Тімішоара щорічно реалізує понад 100 дослідницьких проектів, з яких близько 30% мають сильний міжнародний аспект. Підтримка багатопрофільного та міждисциплінарного підходу до вищої освіти та досліджень, з чіткою спрямованістю на міжнародну діяльність, WUT має понад 380 двосторонніх угод, що сприяють обміну в програмі Erasmus та понад 180 інших двосторонніх угод з вищими навчальними закладами по всьому світу. У Західному університеті в Тімішоарі щорічно перебувають понад 300 студентів (навчання та навчання), які здійснюють мобільність за кордоном, а також понад 200 студентів, які навчаються на мобільних майданчиках, організованих у рамках проектів мобільності Erasmus. Також близько 600 міжнародних студентів проводять повну програму викладання навчальної дисципліни на ЗУТ, щороку. З огляду на зростання кількості іноземних студентів на 15% на наступний навчальний рік, наш університет прагне підтримувати особистий та професійний розвиток студентів у все більш інтернаціоналізованому академічному світі. Західний університет в Тімішоарі, що зосереджується на інтернаціоналізації навчальних програм, все більше орієнтується на можливості поглинання випускників на глобалізованому ринку праці.

Зрештою, Західний університет Тімішоари є частиною дуже багатокультурного та динамічного міста, який пропонує безліч можливостей для навчання, навіть за межами академічного життя. Тімішоара - це не просто космополітичний місто, дуже пов'язане з рештою Європи, але й місто з найвищою швидкістю Інтернету у світі та майбутня європейська культурна столиця в 2021 році. Вивчення тут, таким чином, може принести користь студентам різними шляхами. Крім того, у університеті є сучасна і повністю обладнана бібліотека, а також різні мовні та культурні центри (китайська, португальська, французька, німецька, австрійська, італійська, іспанська, сербська тощо). Нарешті, але не менш важливо, студентський містечко розташований у самому центрі міста і сам по собі є визначною пам'яткою, з багатьма можливостями для відпочинку і життя.

Статистика

Сильна зосередженість університету на якості у все більш міжнародному та глобалізованому академічному світі визнається завдяки його позиції у світових рейтингах (наприклад, Times Higher Education Emerging Economies University Rankings Top 201-250 у 2018 році, QS World University Rankings Top 701+ у 2015- 2016 р. Рейтинг QS за предметом Топ 150-200 у галузі сучасних мов 2017 або Шанхайський рейтинг за предметом Топ 301-400 у 2018 р. у галузі фізики).

  Особливості кампусу

   Розташування

   • Timișoara

    Blvd. V. Parvan 4, 300223, Timișoara

   Запитання