University of Utah

University of Utah

University of Utah

Введення

Гуманітарний коледж є другим за величиною в університетському містечку і лежить в основі місії University of Utah та досвіду вищої освіти. Він складається з семи академічних кафедр та восьми міждисциплінарних центрів, включаючи два Національні центри ресурсів (Азіатський центр та Центр латиноамериканських досліджень) та один Національний мовний ресурсний центр, який розміщений у Центрі навчання та досліджень другої мови.

У коледжі також проводяться численні міждисциплінарні програми, включаючи дослідження миру та конфліктів, міжнародні дослідження та національно визнану програму випускників гуманітарних наук. Коледж співпрацює у науково-дослідних та навчальних закладах з кафедрами та коледжами усього університету.

Гуманітарні науки вчать нас ставити під сумнів навколишній світ, щоб краще зрозуміти своє місце в ньому. У гуманітарних науках ми прагнемо зрозуміти нюанси культурних питань, інтерпретувати людський досвід та оцінити силу слів та ідей. Вивчаючи гуманітарні науки, ми розширюємо свої історичні, етичні, соціальні та міжнародні перспективи, одночасно вдосконалюючи себе інтелектуально та творчо.

Розташування

  • Salt Lake City

    Presidents' Circle,201, 84112, Salt Lake City

    Запитання