UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

Введення

За видатні досягнення

Використання Інноваційні технології

100% Освіта On-Line Спеціально розроблений для On-Line Distribution Вивчення з будь-якої точки світу

висока якість

Уповноважений штату Флорида, США Методи і матеріали Harvard Business School

гнучкі графіки

Дозволити вчитися і працювати одночасно Повний Гонки полегшує короткі терміни

розумні витрати

Ефективна робота Переселення Student Savings Низька вартість і високу якість

філософія освіти

Флорида Університет ЮЛХ використовує веб-сторінку в якості глобального порталу і основною точкою доступу для забезпечення системи онлайн-освіти. З цією метою, ЮЛХ Флорида Університет розробив електронний навчальний портал легкий і динамічний доступ, який дозволяє студентам відвідувати заняття в безпечної та професійному середовищі. Florida ЮЛХ університет надасть студентам і викладачам, всі навчальні матеріали та матеріали через платформи електронного навчання. Всі навчальні ресурси, включаючи інформацію, надану третіми сторонами, будуть доступні через нашу централізовану платформу.

Всі користувачі можуть взаємодіяти з платформою як синхронної і асинхронної. Є асинхронні заходи, де всі учасники повинні не бути присутнім або з'єднані в той же час, такі як взаємодія в форумах, поштове відділення, вики і т.д. З іншого боку, синхронні діяльність взаємодії в режимі реального часу або жити, і включають в себе серед іншого за допомогою чату або відеоконференції.

Навчальну платформу Флорида Університет ЮЛХ призначений для роботи з будь-яким ПК, ноутбук або планшет, використовувати веб-браузер з доступом до інтернет-з'єднання.

ЮЛХ, хто вчиться у Флориді?

ЮЛХ Флорида Університет був заснований з метою задоволення потреб спільноти іммігрантів у Флориді і Сполучених Штатах. Пропонуючи гнучкість онлайн-освіти і доступних витрат на навчання, ЮЛХ Флорида Університет очікує, що її випускники досягають кращих рівнів у розвитку своєї кар'єри і економічних перспектив в довгостроковій перспективі.

У той же час, ЮЛХ Флорида є ідеальним вибором для студентів в Латинській Америці, які хочуть поліпшити свої кар'єрні перспективи, отримавши ступінь освіти, виданий університетом, затвердженим Департаментом освіти штату Флорида. Американський диплом може бути сприйнято ринком як має більш високу комерційну цінність і бути в кращому становищі, щоб передати його в інші країни.

Інтернет

Інноваційність + висока якість + витрати Скромні

Florida ЮЛХ університет працює 100% онлайн і пропонує свої послуги у віртуальному середовищі, розробленої спеціально для цієї мети і здійснювати відповідні заходи для задоволення освітніх потреб своїх студентів технологій. Ми надаємо якісні досвід навчання шляхом вирішення проблем, в той час як ми заохочуємо творчість та інновації.

ЮЛХ Флорида Університет прагне до моделі дистанційного навчання. Ми вважаємо, що онлайн-освіта є підривної інновації 21-го століття, який буде ламатися парадигму вищої освіти, яка, нарешті, принести доступну освіту і високу якість послуг для всіх, і у всіх місцях, тим самим дозволяючи нашим громадам і країнам розвиватися і процвітати.

гнучкий

Інтернет освіти пропонує велику гнучкість в плануванні навчального часу студенти можуть планувати свої дослідження і завдання в розкладі, що є найбільш зручним, даючи їм можливість працювати і приносити дохід під час навчання для отримання ступеня, що допоможе їм поліпшити їх економічні перспективи.

скромні витрати

Інтернет освіту просто, без надмірностей варіантів і так не пропонує «досвід університетського життя." У свою чергу, система онлайн пропонує більш економічний шлях для отримання освітньої кваліфікації та професійні інструменти, які бажані.

висока якість

метод Case

Всі курси на рівні магістратури проводяться з використанням методу кейс для досягнення занурення студентів в реальних ситуаціях, що впливають на компанії і вимагає студентам розвивати, сьогодення і захистити рішення серед альтернатив, що пропонуються їх однокурсників. Цей метод вимагає активної участі студентів і розвитку критичного мислення.

Метод кейс викладається в якості діагностичного інструменту для використання в аналізі проблем і розпізнавання образів, він призначений, щоб вчитися у інструкторів люблять вчитися у інших студентів в середовищі, яка сприяє обміну досвідом та колективні унікальні точки зору до кожного студента.

В обговоренні кожного випадку вони вчать конкретних бізнес-інструментів і застосовуються до конкретних ситуацій, які знаходяться під аналізом. Це вимагає від студентів аналізувати проблеми, розробляти рішення, розглянути альтернативні варіанти і вибрати план дій. Рекомендації кожного студента використовуються спільно з іншими студентами і захищав у відкритій дискусії, яка стимулює групове співробітництво, розвивати комунікативні навички і критичний аналіз альтернатив.

Harvard Business School Publishing

Матеріали справи, які використовуються ЮЛХ Університету Флориди були розроблені і поширені Harvard Business School і Harvard Business Publishing. Крім того, всі викладачі ЮЛХ Університету Флориди пройшли підготовку в області застосування методу аналізу конкретних ситуацій професорами Гарвардської школи бізнесу.

А навчальні матеріали, отримані від Harvard Business School Publishing є важливими факторами для нашої мети забезпечення високого рівня якості в освітніх програмах, ми пропонуємо в галузі ділового адміністрування.

Навчають себе на іспанською мовою

Всі курси, пропоновані Університету Флориди UTH проводяться 100% на іспанською мовою. Таким чином, студенти не повинні вивчати англійську мову, щоб здобути освіту в університеті, розташованому в штаті Флорида.

Принципи, що викладаються в освіті в галузі ділового адміністрування є універсальними і, отже, немає необхідності переводити, щоб дізнатися, як застосувати їх до кар'єри студента. Метою Університету Флориди є MWU передачі і розробити інструменти, необхідні для кар'єри в діловому світі і знанням англійської мови, хоча рекомендується, не є необхідним для успішної професійної кар'єри.

Студенти, які хочуть розвивати навички англійською мовою, пропонується зареєструватися в спеціалізованих мовних програм.

ліцензія

ЮЛХ Флорида Університет був уповноважений і має ліцензію на надання вищої освіти, видану Комісією по Департаменту освіти штату Флорида незалежного освіти. Додаткова інформація щодо цієї фінансової інституції можна отримати, зв'язавшись з комісією 325 West Гейнс Street, Suite, 1414, Таллахассі 32399.

Розташування

  • Tampa

    Tampa, США

Запитання