Keystone logo
University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

Введення

Розташування

Технологічний університет, Ямайка (Utech), раніше коледж мистецтв, науки і технології знаходиться в межах Великого Kingston столичної області парафії Святого Андрія Первозванного і займає приблизно 18,2 га. Він розташований на схід від надії ботанічного саду в торгових центрах Papine-Liguanea. Кампус обслуговує кілька автобусних маршрутів і знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Мони відділенні Регіонального Університету Вест-Індії та Університетської клініки.

історія

Університет був заснований в 1958 році, спочатку під назвою Ямайка технологічний інститут. У 1959 році назва була змінена на коледж мистецтв, науки і техніки, і став, зареєстрована згідно коледжі мистецтв, науки і технології (CAST) Схема 1959 року. Це було підтверджено актом парламенту в 1964 році. У 1986 році схема CAST був переглянутий, з тим щоб Коледж надання ступінь установу. CAST Схема також юридичні повноваження інституту проводити свої справи під двома органами, а саме Ради та Вченої ради.

Установа була офіційно надано статус університету з 1 вересня 1995 року, під назвою, Технологічний університет, Ямайка, і став повністю зафрахтований 29 червня 1999.

Історія інституту тісно пов'язана з соціально-економічним розвитком Ямайки. З трохи більше 50 студентів та 4 програм в 1958 році, установа виріс, щоб стати головним національним інститутом зі студентської населенням понад 11 000 і пропонує більш 100 різних програм на атестат, диплом і ступінь рівня.

Його наукові пропозиції і розробки були змодельовані англійською політехнічного системи з акцентом на гнучкість підходу, навчанню на робочому місці і професійних зв'язків. Гнучкість у своїх академічних пропозицій знаходить своє відображення в різних режимах виконання програми, які включають повний і неповний робочий день (день випуску, вечір), і програм кооперативних робота, заснована. Крім того, кілька програм по франшизі в ряді місцевих коледжів і більшість програм пов'язані з національними та міжнародними професійними організаціями.

Розташування

  • Kingston

    University of Technology, Jamaica, 237 Old Hope Road, , Kingston

    Запитання