© Eli Haney, Northwest University photographer
Utah State University College of Agriculture and Applied Sciences

Utah State University College of Agriculture and Applied Sciences

Utah State University College of Agriculture and Applied Sciences

Введення

Наш коледж унікальний. У нас різноманітний асортимент академічних пропозицій, і ми можемо чесно сказати, що у нас є щось для кожного.

Якщо ви хочете бути лікарем, авіатором, фермером, дослідником, письменником, бізнесменом, дизайнером, дієтологом, економістом чи іншим професіоналом, CAAS - ідеальне місце для вас.

Ми в CAAS знаємо більше, ніж ваше ім'я; ми знаємо, хто ти. Наші викладачі пишаються тим, що розуміють ваші особисті та наукові амбіції, а потім допомагають вам досягти цих цілей. Від дослідницьких можливостей до індивідуального наставництва, ваші професори працюють, щоб допомогти вам досягти успіху.

У 1888 р. Засновано Сільськогосподарський коледж штату Юта. Через два роки Вендла Бернсон записується першим студентом коледжу.

У 2001 році сільськогосподарський коледж поглинув частини колишнього коледжу сімейного життя, включаючи навчальну програму з питань сім'ї та споживчих наук, а також Департамент харчування та харчових наук.

У 2012 році новий будинок сільськогосподарських наук відкривається 29 лютого. У цьому новому будинку розміщений Центр обслуговування студентів, лабораторії, навчальні кабінети та значна частина адміністрації коледжу.

Через чотири роки після перших занять у програмі 27 новоспечених лікарів ветеринарної медицини відзначають закінчення програми ветеринарної медицини USU / WSU.

У 2018 році шоколадна фабрика Aggie відкриває свої двері як спеціалізована лабораторія з харчових продуктів. Це перша шоколадна фабрика в університеті на заході Сполучених Штатів і виробляє її кондитерські вироби від квасолі до батончиків.

У 2019 році USU розширює свої авіаційні технології та програми управління авіаційним обслуговуванням до кампусу Прайс. Програма USU Eastern приймає від 25 до 100 студентів, а студенти можуть отримати сертифікат FAA після закінчення.

Розташування

  • Logan

    Old Main Hill,4800, 84322, Logan

    Запитання