University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

Введення

Коледж бізнесу Сайкса при Університеті Тампи є провідним приватним закладом, який зосереджений на розвитку світових лідерів майбутнього. Наше прагнення до досконалості відображено в нашій акредитації AACSB — визнанні, яке ставить нас до 5 відсотків найкращих випускників бізнес-шкіл у всьому світі.

Наші інноваційні програми охоплюють новітні інструменти та методики, озброюючи студентів розширеними навичками вирішення проблем та аналітичними навичками, необхідними для досягнення успіху на глобальному конкурентному ринку. Коледж має живі зв’язки з бізнес-спільнотою, і наші студенти отримують вигоду від величезних можливостей навчання та спілкування. Численні варіанти концентрації пропонуються в рамках наших програм MBA та MS, що дозволяє студентам досліджувати свої таланти та персоналізувати свої курси навчання.

Наші викладачі можуть похвалитися вражаючим поєднанням передових академічних повноважень і практичного ділового досвіду. Вони не тільки виконують видатну роботу з викладання та наставництва, але й беруть участь у відповідних академічних та галузевих дослідженнях. Це дослідження дозволяє нам брати участь у розробці нових теорій і допомагає виконувати нашу педагогічну місію.

Коледж бізнесу Сайкса

Коледж бізнесу Сайкса є невід’ємною частиною університетського містечка площею 100 акрів, розташованого в самому серці Тампи. Університет Тампи, як всеосяжний заклад, надає повний спектр ресурсів, кваліфікованих викладачів і сучасне обладнання.
Коледж бізнесу Сайкса є однією з елітних приватних шкіл на південному сході, акредитованих як на рівні магістра, так і на рівні бакалавра від AACSB International — Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу. AACSB International є провідною організацією з акредитації бізнесу, яка сприяє досконалості та безперервному вдосконаленню студентської та післядипломної освіти.

Що нас відрізняє

У центрі одного з найжвавіших бізнес-спільнот Флориди бізнес-коледж Сайкса при Університеті Тампи пропонує освіту світового рівня з міжнародною репутацією успіху.

У коледжі бізнесу Сайкса ми пишаємося особливостями, які виділяють нас серед найкращих бізнес-програм у світі:

  • Вища акредитація
  • Інноваційна навчальна програма
  • Видатний факультет
  • Експериментальне навчання
  • Високотехнологічні об'єкти

Коледж бізнесу Сайкса – це місце, куди приходять майбутні бізнес-лідери – від усього за рогом до далеких куточків земної кулі – навчатися, розвиватися та спілкуватися. Висококваліфіковані студенти різного віку та походження отримують поглиблену підготовку з низки дисциплін від викладачів, які знають про бізнес-спільноту.

Акредитації

Акредитація AACSB

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Tampa

    401 W. Kennedy Blvd. Fairgrounds Building, 33606, Tampa

    Запитання