Keystone logo
University of Tartu

University of Tartu

University of Tartu

Введення

Заснований у 1632 році Тартуський університет (UT) є єдиним класичним університетом в Естонії. Понад 14 000 студентів навчається в UT (включаючи 1600 іноземних студентів), а в UT працює 3500 співробітників (включаючи 2000 викладачів (220 професорів)). Для підтримки та розвитку професійної компетентності своїх студентів і викладачів університет має 66 університетів-партнерів у 26 країнах. UT також є активним членом престижних дослідницьких мереж, таких як ENLIGHT, Coimbra Group та LERU.

УТ включає 4 факультети. Більшість UT знаходиться в Тарту, другому за величиною місті в Естонії; однак частини університету розташовані в Пярну, Нарві, Вільянді та Таллінні . Тарту має 100-тисячне населення, п'ята частина його жителів - студенти.

Тарту – жваве студентське місто. Кожен навчальний рік починається з днів першокурсників, а найважливішими моментами кожного семестру є весняні та осінні дні студента, тижневий фестиваль заходів, спеціально для студентів. UT має численні студентські клуби та асоціації, починаючи від професійних організацій і закінчуючи неформальними групами. Для іноземних студентів ESN Tartu є головною організацією, яка зосереджує свою увагу на добробуті іноземних студентів.

UT пропонує широкий вибір програм та унікальних дисциплін для студентів. UT також бере участь у кількох програмах Erasmus Mundus та інших спільних магістерських програмах, які проводяться у співпраці з провідними університетами світу. UT дотримується Болонського процесу в організації навчання та системі навчальних модулів бакалавр-магістр (3+2). Тривалість навчання в аспірантурі – 4 роки. Навчальний рік починається щороку на початку вересня.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  11%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  7 до 1

Особливості кампусу

  Рейтинги

  University of Tartu ( UT ) є провідним центром досліджень та навчання Естонії. Це єдиний університет у країнах Балтії, що входить до 1,2% найкращих університетів світу (QS World University Rankings 2021).

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Tartu

   Ülikooli 18

   • Tallinn

    Kaarli pst 3 -- 202-203, 10119, Tallinn

    • Pärnu

     Ringi 35, 80012, Pärnu

     • Viljandi

      Posti 1, Viljandi, 71004 Viljandi maakond, Estonia, 71004, Viljandi

      • Narva

       University of Tartu Narva College Raekoja plats 2, Narva 20307, 20307, Narva

       • Viljandi

        Posti, 1, 71004, Viljandi

        Програми

        Також заклад пропонує:

        Запитання