Keystone logo
University of Stirling

University of Stirling

University of Stirling

Введення

University of Stirling – це міжнародний університет, який прагне допомогти студентам змінити світ на краще. Розташований у самому серці Шотландії, Стерлінг є місцем, де цінуються здібності, а не досвід, а викладання, працевлаштування та умови оцінюються п’ятьма зірками (QS Stars University Ratings 2021).University of Stirling входить до 40 найкращих у Великобританії ( Times and Sunday Times Good University Guide 2023), 20 найкращих у Великобританії для післядипломного викладання (Postgraduate Taught Experience Survey 2022), а студенти поставили нас у 3 найкращих 0 у Великобританії за рівнем задоволеності студентів. у Національному опитуванні студентів 2022.Маючи понад 170 комбінацій курсів для бакалаврату та понад 90 курсів для післядипломної освіти , включаючи портфоліо онлайн-курсів , ми надаємо нашим випускникам знання, досвід і навички працевлаштування, необхідні для досягнення успіху на робочому місці.

Спортивна досконалість

University of Stirling посідає 1-е місце у Великобританії та входить до п’ятірки найкращих спортивних споруд у світі (The International Student Barometer 2022) – це лише одна з причин, чому ми Шотландський університет спортивної майстерності .Наші студенти мають переваги передового спортивного центру, який включає спортивні зали, тенісні корти, тренажерний зал, велостудію, корти для сквошу, легкоатлетичну доріжку, силові та кондиційні зали, басейн олімпійського розміру тощо.Наш кампус також є домом для Шотландського національного тенісного центру, Національної академії плавання та п’яти національних керівних органів .Ми пропонуємо понад 55 спортивних клубів , десятки щотижневих занять фізичними вправами та неконкурентні спортивні програми для наших студентів , даючи їм можливість підтягнутися, поспілкуватися чи навіть змагатися на глобальному рівні.

Життя в кампусі

University of Stirling посідає 1 місце у Великобританії та 3 найкращих у світі за середовищем свого кампусу ( Міжнародний студентський барометр 20 22 ), і не важко зрозуміти чому .Менш ніж за годину їзди від Глазго та Единбурга наш прекрасний кампус площею 330 акрів є домом для розгалуженого житлового села , закладів громадського харчування, магазинів, кінотеатру та театру та навіть замку 18-го століття. Ми інвестували понад 43 мільйони фунтів стерлінгів у подальше покращення нашого фітнесу світового класу та високопродуктивних спортивних об’єктів, а також у створення нового центру кампусу.

Прихильність до працевлаштування

В University of Stirling наші студенти отримують більше, ніж ступінь. Від стажування до допомоги в пошуку роботи наша команда студентських навичок і працевлаштування надає вам підтримку та поради, необхідні для планування вашої кар’єри, розвитку ваших можливостей працевлаштування або подумати про подальше навчання.Водночас наші курси пропонують практичний досвід, підтримку кар’єри та можливості працювати з галузями промисловості по всьому світу .Ось чому 93% студентів кажуть, що вони задоволені нашою підтримкою кар’єрних служб (ISB 2022), а 96% наших випускників працюють або продовжують навчання через 15 місяців після закінчення навчання (Результати випускників 2020-21, HESA)

Світогляд

University of Stirling є справді глобальним у всіх сенсах цього слова. Більш ніж 140 національностей представлені в нашому різноманітному та інклюзивному кампусі .Ми співпрацюємо з навчальними закладами по всьому світу – викладаємо в дослідницьких партнерствах у понад 60 країнах , щоб допомогти нашим студентам стати перспективними випускниками з навичками, яких шукають роботодавці по всьому світу.

Дослідження з впливом

Наші провідні вчені світу є експертами у своїх галузях, і наше навчання вивчає ці передові дослідження , щоб вплинути на суспільство. Ось чому 80% досліджень Стірлінга були класифіковані як провідні у світі або як міжнародні відмінні в останній Рамці наукової майстерності (REF 2021).Наша мета проста: від годування світу до використання психології для лову злочинців, ми хочемо вирішити глобальні проблеми сучасності. Наші багатопрофільні дослідники кидають виклик припущенням, інноваційному мисленню та пошуку рішень.

Місто Стерлінг

Стірлінг – це «Ворота у Високогір’я», і це ідеальне місце, щоб назвати домом .Стерлінг було названо найбезпечнішим студентським містом у Шотландії (Повний путівник університету 2023 ) , а також одним із 3 найщасливіших місць для життя в Шотландії (Rightmove Happy at Home Index 2022) .Стірлінг поєднує в собі чарівність стародавньої історичної столиці з шумом сучасного міста .Кожен п’ятий житель Стірлінга має вік від 16 до 29 років, ми маємо чудове туристичне сполучення, і ми знаходимося лише за 50 хвилин від двох найбільших міст Шотландії , що ідеально підходить для пригод у вихідні, досліджуючи Шотландію, Великобританію чи навіть далі. поза межами.Дізнайтеся більше про місто Стерлінг і його яскраву

Ви готові бути Стерлінг?

Знайдіть свій курс ,

Статистика

 • Іноземні студенти:

  30%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  10 до 1

Особливості кампусу

University of Stirling посідає 1 місце у Великобританії та 3 найкращих у світі за середовищем свого кампусу (The International Student Barometer 2022), і неважко зрозуміти чому.

Менш ніж за годину їзди від Глазго та Единбурга наш прекрасний кампус площею 330 акрів є домом для нещодавно відремонтованих приміщень, закладів громадського харчування, магазинів, кінотеатру та театру та навіть замку 18-го століття. Ми також інвестували понад 43 мільйони фунтів стерлінгів у подальше покращення нашого фітнесу світового класу та високопродуктивних спортивних об’єктів і створення нового центру кампусу.

  Стипендії та фінансування

  День відкритих дверей аспірантів

  Зареєструватися на День відкритих дверей

  Рейтинги

  В University of Stirling різниця полягає в нашій ДНК. Ось чому ми регулярно отримуємо визнання в усьому світі за передові дослідження у викладанні, дослідженнях і пропонуванні студентам світового рівня.

  University of Stirling входить до 40 найкращих у Великобританії (Times and Sunday Times Good University Guide 2023), до 20 найкращих у Великобританії для післядипломного викладання (Postgraduate Taught Experience Survey 2022), а студенти поставили нас до 20 найкращих у Великобританії за рівнем задоволеності студентів. Національне опитування студентів 2022.

  Щоб дізнатися більше про рейтинги в Стірлінгу, відвідайте наш веб-сайт.

  Розташування

  • Stirling

   University of Stirling,, FK9 4LA , Stirling

   Програми

   Запитання