University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

Введення

Університет Савойя Монблан (Шамбері) пропонує як короткі (університетські дипломи, університетські дипломи в галузі технологій), так і тривалі (бакалаврські, магістерські, докторські та інженерні дипломи) курси, незалежно від того, чи є початковці академіками, безперервні академіки, робоче навчання або підтвердження набутого досвіду (VAE), на місці або на відстані.

У трьох кампусах - Аннесі, Ле-Бурже-дю-Лак та Якоб-Белькомбетт, Університет Савойї Монблан пропонує особливо привабливі умови навчання в самому серці виняткового середовища. Скрізь, у цій структурованій багатополярності, студенти знаходять персоналізовані подальші дії, підтримку у визначенні та розробці своїх особистих проектів та активи для успішної інтеграції у робоче життя.

Дослідження проводяться визнаними, маркованими та відомими лабораторіями, що беруть участь у тісному партнерстві з великими організаціями, міжнародними організаціями чи іншими структурами, що є передовими інноваціями . Наші дослідники активно беруть участь у декількох областях, що супроводжують територіальну динаміку: гори, мехатроніка, організація, туризм, імідж та енергетика. Разом з фізикою вони сприяють визнанню університету Савойя Монблан у тих нішах, де його репутація визнана на міжнародному рівні.

Завдяки відданості та мобілізації всіх своїх співробітників, між Савоєю та Мон-Бланком, університет має єдину амбіцію: працювати в напрямку особистого успіху та сприяти кращій інтеграції своїх студентів у суспільство знань 21 століття.

Розташування

  • Chambéry

    Rue Marcoz,27, 73000, Chambéry

    Запитання