University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

Введення

Школа медсестер та медичних професій відповідає місії Університету Сан -Франциско забезпечити гуманітарну освіту, що базується на єзуїтській традиції різноманітності, справедливості та глобальних перспектив. Підтримуючи цю місію, учні Школи медсестер та медичних професій є частиною одного з найцікавіших та найрізноманітніших міст для прогресивного надання медичної допомоги в країні. Випускники служать знаючими, інноваційними та досвідченими практиками у сфері охорони здоров’я.

Бачення

Школа медсестер та медичних професій при Університеті Сан -Франциско сприяє розвитку місії університету, готуючи медичних працівників до вирішення детермінантів здоров’я, просування політики та адвокації та надання морального компасу для трансформації охорони здоров’я з метою забезпечення рівності та позитиву впливають на якість, доставку та доступ.

Місія

Місія Школи медсестер та медичних професій (SONHP) полягає у просуванні освіти медсестер та медичних професій у контексті єзуїтської традиції. Школа використовує динамічні та інноваційні підходи в бакалавраті та аспірантурі для підготовки фахівців до поточної та майбутньої галузей практики. Мета полягає в тому, щоб ефективно пов'язувати навчальний, клінічний та практичний досвід із очікуваннями щодо компетентності, співчуття та справедливості у сфері охорони здоров’я, захисту та просування у контексті найвищих академічних стандартів.

Цінності

Відповідно до основних цінностей університету, цінності Школи медсестер та медичних професій полягають у створенні та підтриманні середовища, яке сприятиме досягненню успіхів у навчанні медичних професій на основі взаємної поваги, прозорості, співпраці, професіоналізму, творчості, різноманітності , культурну чутливість та духовність. Продемонструйте особисті цінності доброчесності, академічної досконалості, поваги до себе та інших, співчуття та турботи, особистісного зростання, відповідальності та відповідальності, професіоналізму, пристрасті до справедливості та особистого здоров’я та добробуту. Позитивно впливають на практику сестринської справи та середовище охорони здоров’я, сприяючи: здоров’ю та благополуччю, цілісній, орієнтованій на пацієнта допомозі, адвокації пацієнтів, духу досліджень та обґрунтованої доказової практики, підвищенню безпеки та якості, економічно ефективному догляду, новим технологіям, збалансованим з гуманістичним підхід, професійне та етичне прийняття рішень, розширений доступ до медичної допомоги, особливо для вразливих груп населення, ефективна інфраструктура охорони здоров’я та навчання протягом усього життя. Місія, бачення та цінності Школи медсестер та медичних професій включені до посібників для випускників та студентів. Крім того, вони включені до навчальних планів випускників та студентів та є невід’ємними складовими процесу оцінювання студентів. Студенти реалізують місію, бачення та цінності Школи медичних сестер та медичних професій у своїх оцінках наприкінці програми, оцінці курсу досвіду практики, тестуванні курсів, а також компетенціях та результатах закінчення курсу.

Клінічна психологія PsyD від USF SONHP.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • San Francisco

  920 Mason Street San Francisco, CA 94129, , San Francisco

 • Orange

  St. Joseph Center 480 South Batavia St., CA 92868, Orange

  • Sacramento

   1, Capitol Mall suite 100, CA 95814, Sacramento

   • Pleasanton

    6120 Stoneridge Mall Rd #150, CA 94588, Pleasanton

    Запитання