Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Введення

Унікальний серед університетів Лівану, USEK був першим університетом, створеним громадянами Лівану, цей випадок - ченцями Ліванського ордену маронітів (OLM), які впроваджують свої цінності в освіті з VII століття. Навчальні програми та науково-дослідницькі розробки, які ми пропонуємо всім нашим студентам, відповідають офіційним вимогам штату Ліван, Конституціям ОЛМ та соціальному вченню Католицької Церкви щодо університетів, а останнім часом-і в американському стилі системи освіти та міжнародних акредитацій, щоб дати нашим студентам ширші перспективи за кордоном, а також у Лівані.

Університет з самого початку зберігав свій імпульс, розширюючись, залишаючись вірним своєму всеохоплюючому та неелітарному християнському гуманізму, який проходить через вчення, яке ми пропонуємо. Наша реальна університетська освіта ґрунтується на нашій відданості міцному управлінню та управлінню, оцінюванню навчання та викладання, благополуччю студентів та підтримці нашої робочої сили на основі принципів цінування спільноти, інтелектуальної цікавості, традицій та інновацій та високої продуктивності .

Ступінь USEK готує наших студентів до викликів сучасного світу. Наше міцне освітнє ядро включає програми у всіх основних галузях навчання та включає нові професійні спеціалізації, що відповідають сучасному ринку праці.

Наша спільнота складається з різноманітних і талановитих студентів, викладачів, співробітників та випускників. Почуття приналежності до USEK походить від міцності індивідуальних та колективних зв’язків у межах спільноти, що ґрунтуються на духовних, громадянських та етичних цінностях поваги до інших та їхніх переконань.

Девіз USEK: «Коли прийде Дух правди, він приведе вас до всієї правди». (Ів 16:13)

Місія

Офіс забезпечення якості та інституційної ефективності (QA-IE) підтримує університет у досягненні його місії за допомогою різних ініціатив, таких як планування, оцінка та покращення адміністративної та навчальної діяльності відповідно до міжнародних стандартів акредитації, де це можливо. QA-IE збирає та аналізує дані, які поширюються для прийняття рішень та звітності.

Бачення

Бачення Офісу QA-IE-стати національною та регіональною моделлю забезпечення якості та інституційної ефективності шляхом оцінки та акредитації.

Особливості кампусу

Прагнучи надати можливості вищої освіти для студентів, які інакше не мали б доступу до неї, три регіональні університетські центри USEK (RUCs) в Лівані пропонують програми для студентів, які хочуть отримати ступінь у своїх громадах та досягти своїх освітніх та кар’єрних цілей.

Дипломи в RUC визнаються урядом. Кожен центр RUC, створений по-своєму, має свій власний характер і кожен забезпечує чудову, всебічну освіту. Студенти можуть отримати користь від навчання в невеликому навчальному середовищі, розвиваючи значущі стосунки з викладачами, уважними до їхніх потреб, у зручному місці.

Переваги регіонального кампусу USEK:

 • Невеликі класи з досвідченими викладачами, які є професіоналами своєї справи
 • Зручний графік, що дасть вам достатньо часу для роботи або сімейних обов’язків
 • Програми повного ступеня
 • Доступ до штатних співробітників, щоб допомогти студентам з фінансовою допомогою, реєстрацією або загальними питаннями академічної програми
 • Високотехнологічні ресурси
 • Зручна парковка

Zahle RUC

Zahlé зарахував своїх перших студентів у вересні 2000/2001. Розташований за 55 км на схід від Бейрута, кампус Zahle знаходиться на стику між Ліванськими горами та вражаючим плато Бекаа і відомий на весь Ліван та регіон своїм приємним кліматом, численними ресторанами на березі річки та якісним араком.

Чому Zahle?

Найбільший з регіональних центрів Зале пропонує академічні програми з більшості основних дисциплін, включаючи прикладне мистецтво, архітектуру, сільське господарство, бізнес і комерційні науки, інженерію, образотворче мистецтво, харчові науки, гуманітарні науки, право, філософію та науки.

Rmeich RUC

RUC Півдня, Rmeich – це невеликий RUC з великою присутністю в громаді. Розташований у багатому історичному районі Caza Beint Jbeil, недалеко від південного кордону, кампус знаходиться недалеко від першого монастиря маронітів, побудованого в Південному Лівані.

Чому Rmeich?

Розташована у віддаленому та приємному куточку Лівану, академічна модель Rmeich будує всі програми навчання навколо основної програми, що спеціалізується на сфері бізнесу, щоб задовольнити потреби студентів у громаді.

Chekka RUC

Наш RUC Півночі, Chekka був заснований у 2000 році і пропонує курси бізнес-школи USEK та Школи права та політичних наук. Цей центр пишається пропагуванням людських цінностей та духу громади з акцентом на культурну спадщину Лівану та Близького Сходу.

Чому Chekka?

Розташований у прибережному містечку, розташованому на півдні Північного Лівану, Чекка вважається центром освіти для сусідніх регіонів, що відповідає прагненням громади, пропонуючи як комерційні, так і художні програми.

  Стипендії та фінансування

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

  Розташування

  • Jounieh

   Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

  • Zahlé

   Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

   • Chekka

    El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

    • Rmaych

     Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

     Запитання