USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Введення

Унікальний серед університетів Лівану, USEK був першим університетом, створеним громадянами Лівану, цей випадок - ченцями Ліванського ордену маронітів (OLM), які впроваджують свої цінності в освіті з VII століття. Навчальні програми та науково-дослідницькі розробки, які ми пропонуємо всім нашим студентам, відповідають офіційним вимогам штату Ліван, Конституціям ОЛМ та соціальному вченню Католицької Церкви щодо університетів, а останнім часом-і в американському стилі системи освіти та міжнародних акредитацій, щоб дати нашим студентам ширші перспективи за кордоном, а також у Лівані.

Університет з самого початку зберігав свій імпульс, розширюючись, залишаючись вірним своєму всеохоплюючому та неелітарному християнському гуманізму, який проходить через вчення, яке ми пропонуємо. Наша реальна університетська освіта ґрунтується на нашій відданості міцному управлінню та управлінню, оцінюванню навчання та викладання, благополуччю студентів та підтримці нашої робочої сили на основі принципів цінування спільноти, інтелектуальної цікавості, традицій та інновацій та високої продуктивності .

Ступінь USEK готує наших студентів до викликів сучасного світу. Наше міцне освітнє ядро включає програми у всіх основних галузях навчання та включає нові професійні спеціалізації, що відповідають сучасному ринку праці.

Наша спільнота складається з різноманітних і талановитих студентів, викладачів, співробітників та випускників. Почуття приналежності до USEK походить від міцності індивідуальних та колективних зв’язків у межах спільноти, що ґрунтуються на духовних, громадянських та етичних цінностях поваги до інших та їхніх переконань.

Девіз USEK: «Коли прийде Дух правди, він приведе вас до всієї правди». (Ів 16:13)

Місія

Офіс забезпечення якості та інституційної ефективності (QA-IE) підтримує університет у досягненні його місії за допомогою різних ініціатив, таких як планування, оцінка та покращення адміністративної та навчальної діяльності відповідно до міжнародних стандартів акредитації, де це можливо. QA-IE збирає та аналізує дані, які поширюються для прийняття рішень та звітності.

Бачення

Бачення Офісу QA-IE-стати національною та регіональною моделлю забезпечення якості та інституційної ефективності шляхом оцінки та акредитації.

Розташування

 • Jounieh

  Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

 • Zahlé

  Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

  • Chekka

   El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

   • Rmaych

    Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

    Запитання