University of Southern California

University of Southern California

University of Southern California

Введення

Заснована в 1905 році, University of Southern California Інженерна школа Вітербі названа на честь Ендрю Вітербі, який розробив алгоритм з'єднання громадян світу. Подібним чином, школа, розташована в Лос-Анджелесі, глобальному центрі мистецтв, технологій та міжнародного бізнесу в центрі Тихоокеанського краю, є центром підприємництва, який з'єднує учнів із 64 країн

University of Southern California Вітербі - піонер у відновленні зору для сліпих; відновлення пам’яті хворим на Альцгеймера; та соціально-допоміжні роботи для допомоги людям похилого віку з інсультом або дітям з аутизмом. Це будинок першого оперативного центру квантових обчислень в академічних колах. Серед наших випускників - Ніл Армстронг, перша людина на Місяці; AC Майк Маркула, співзасновник Apple; та Ванда Остін, колишній генеральний директор аерокосмічної корпорації.

Школа Вітербі University of Southern California стабільно входить до топ-10 випускних програм (US News and World Report). Під керівництвом Діна Янніса К. Йорцоса школа допомогла переосмислити інженера XXI століття, започаткувавши програму стипендій Grand Challenge у школах по всьому світу. Наша місія - служити Каліфорнії, нації та світові. В University of Southern California Вітербі ми називаємо це стимулюючою силою Engineering +.

Розташування

  • South Los Angeles

    South Los Angeles, США

    Запитання