Keystone logo
University for Peace Магістр з екології та суспільства
University for Peace

Магістр з екології та суспільства

Ciudad Colón, Коста-Ріка

3 Semesters

Англійська

Денне навчання

31 May 2024

Aug 2024

USD 19 500 *

Купажований, На кампусі

* навчання оплачується тільки в доларах США. Оплата банківським переказом або кредитною карткою, крім American Express & Картки Discover

Введення

Ця магістерська програма з екології та суспільства була розроблена у відповідь на визнану в даний час глобальну потребу в екологах, підготовлених на магістерському рівні, для вирішення екологічних проблем на місцевому та міжнародному рівнях. Студенти отримають знання та навички для характеристики, розуміння, відновлення, управління та підтримки екосистем планети, а також визначення взаємозв'язку між здоровими, стійкими середовищами існування та екосистемними послугами, які вони надають на користь суспільству та решті біосфери, а також зможуть пояснити/описати ці концепції з наукової, кількісної, соціальної, політичної, часової та просторової точок зору, що є необхідними для наступного покоління повноцінних фахівців-екологів.

Під час цієї програми студенти також навчаться проводити екологічні дослідження, оцінювати екологічні наслідки різних типів порушень та інших методів управління, пропонувати стратегії відновлення та плани управління, які допоможуть уникнути майбутніх екологічних проблем за допомогою сталих практик, навчати громадськість та розвивати стійкі спільноти - включаючи людей - у всій екосистемі.

Особи, які пройшли навчання на цьому рівні, можуть продовжувати кар'єру в державному та приватному секторах на місцевому, регіональному, національному та міжнародному рівнях як науковці-екологи, лісівники, науковці з охорони природи, менеджери природних ресурсів та дикої природи, менеджери рекреації, науковці з оцінки навколишнього середовища, науковці зі сталого розвитку, а також викладачі природничих дисциплін у державних школах та коледжах.

Мета програми - надати студентам знання та навички для розуміння багаторівневості біотичних та абіотичних компонентів, які визначають функціонування екосистем; порівняти ці компоненти між різними екосистемами та визначити, як на них впливають людська взаємодія та інші порушення; проводити науково обґрунтовані екологічні дослідницькі проекти, збирати зразки, аналізувати дані, застосовувати високотехнологічне критичне мислення та кількісні методи для вирішення актуальних питань в екологічних науках; пов'язувати цей дослідницький досвід з відповідними соціокультурними аспектами, визнаючи тісний зв'язок між екологічними науками та різними аспектами суспільства; формувати наступне покоління екосистемних науковців з глибоким розумінням екологічної теорії та її застосування у складному суспільстві, які є лідерами у здатності розуміти та вирішувати поточні та майбутні місцеві, регіональні та глобальні екологічні проблеми, що впливають на планету.

Що таке еколог?

Екологи роблять значний внесок у розуміння та збереження природного світу, всіх його середовищ існування та екосистем, а також процесів і критичних умов, що визначають структуру природного світу. Вони генерують нові знання про те, як живі та неживі (тобто поживні речовини, вода тощо) компоненти всіх екосистем взаємодіють між собою, створюючи умови в усіх різних глобальних середовищах існування, використовуючи ці знання для вирішення екологічних проблем через екологічні наукові дослідження. Вони вивчають відмінності у всіх цих компонентах між різними здоровими, хворими або пошкодженими оселищами, екосистемами та ландшафтами, ділячись цією інформацією з відповідними користувачами, щоб допомогти їм розробити кращі, більш стійкі стратегії для підтримки або відновлення всіх екосистем. Вони часто працюють викладачами в школах, коледжах та університетах, а також у музеях і природничих центрах. Багато екологів працюють в урядових агентствах природних ресурсів і наукових лабораторіях, некомерційних організаціях, державних органах планування, де вони вивчають природні та змінені середовища, наприклад, у лісовому господарстві, сільському господарстві, освоєнні земель і територій, пошкоджених стихійними лихами. Як науковці, екологи також пишуть звіти, журнальні статті та заяви про вплив на навколишнє середовище, надаючи інформацію, яка допомагає урядовцям усіх рівнів та управлінцям природних ресурсів у їхній діяльності з моніторингу, управління або відновлення популяцій та екосистем.

Де ви будете навчатися?

Магістерську програму з екології та суспільства пропонує міжнародно визнаний факультет екології та розвитку Університету миру. Як провідний центр екологічних досліджень та освіти, наш факультет пропонує три різні освітні програми:

  • Магістр з навколишнього середовища, розвитку та миру
  • M. Магістр з відповідального управління та сталого економічного розвитку
  • Магістр з екології та суспільства.

На нашому факультеті навчаються студенти з різних країн світу, а викладання ведеться групою провідних науковців та експертів-практиків у цій галузі.

Університет миру, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1980 році, протягом останніх чотирьох десятиліть готує лідерів заради миру. Це провідна світова освітня установа в галузі миру та врегулювання конфліктів, яка виконує мандат, наданий їй Генеральною Асамблеєю, а саме: "забезпечити людству міжнародний вищий навчальний заклад в ім'я миру та з метою сприяння розвитку між усіма людьми духу взаєморозуміння, терпимості та мирного співіснування, заохочення співробітництва між народами та усунення перешкод і загроз для загального миру і прогресу, відповідно до благородних прагнень, проголошених у Статуті Організації Об'єднаних Націй".

Про Школу

Запитання