University for Peace

University for Peace

University for Peace

Введення

University for Peace ( UPEACE ) - це вища освіта, що займається вивченням миру.

Створений Резолюцією 35/55 Генеральної Асамблеї ООН, University for Peace проводить підготовку лідерів за мир з 1980 року. Це унікальна глобальна академічна установа з понад 2000 випускниками, що приймають участь з понад 120 країн. За допомогою магістерських та докторських програм ступінь UPEACE навчає майбутніх лідерів досліджувати та формулювати стратегії та практики в різних контекстах для вирішення причин численних проблем, що зачіпають людський та глобальний добробут, і таким чином сприяють процесам миротворчості та миротворчості. Досвід UPEACE є досвідченим та унікальним, розширенням можливостей, перетворенням та культивуванням критичного мислення у своїх учнів.

Бачення University for Peace - це навчальний заклад, спрямований на трансформацію та натхнення, спрямований на досягнення цілей якісного навчання, досліджень та обслуговування для служіння людям у побудові мирного світу.

Створений як Організація Договору зі своєю власною Хартією в рамках Міжнародної угоди, прийнятої Генеральною Асамблеєю в Резолюції 35/55 від 5 грудня 1980 року, University for Peace має таку місію:

"надати людям міжнародний вищий навчальний заклад для досягнення миру та з метою сприяння серед усіх людей духу розуміння, толерантності та мирного співіснування, стимулювати співпрацю між народами та сприяти зменшенню перешкод і загроз світу світу. і прогрес у відповідності з благородними устремліннями, проголошеними в Статуті Організації Об'єднаних Націй ".

У додатку до Статуту Університету викладено такі загальні принципи:

  1. Тривалість війни в історії людства та зростаюча загроза миру в останні десятиліття ставлять під загрозу саме існування людського роду і вимагають, щоб мир більше не розглядався як негативна концепція, як кінець конфлікту або як простий дипломатичний компроміс, а скоріше, що його слід досягти і забезпечити через найцінніший і найефективніший ресурс, який людина має: освіту.

  2. Мир є основним і безповоротним зобов'язанням нації та основною метою Організації Об'єднаних Націй; це є причиною його існування. Проте найкращий інструмент досягнення цього вищого блага для людства, а саме освіта, не використовувався.

  3. Багато країн і міжнародні організації намагалися досягти миру через роззброєння. Ці зусилля повинні бути продовжені, проте факти показують, що людина не повинна бути надто оптимістичною, доки людський розум не був перейнятий поняттям світу з раннього віку. Потрібно зламати порочне коло боротьби за мир без освітнього фонду.

  4. Це завдання, яке зараз стоїть перед усіма народами та усіма людьми, як наближається двадцять перше століття. Необхідно прийняти рішення зберегти людську расу, на яку загрожує війна, через освіту заради миру. Якщо освіта є інструментом науки і техніки, то є ще більше підстав використовувати його для досягнення цього первинного права людини.

Історія UPEACE

Коста-Ріка скасувала смертну кару у 1882 році та її армію в 1948 році. З 1865 року Коста-Ріка запропонувала притулок тим, хто зазнав переслідування з політичних міркувань. З 1907 по 1918 рік в Коста-Ріці відбувся Центральноамериканський суд, який був першим постійним міжнародним трибуналом, який дозволив окремим особам подати позов проти штатів у зв'язку з міжнародним правом та правами людини. У цій традиції в Організації Об'єднаних Націй розпочато зусилля по створенню University for Peace під керівництвом Президента Коста-Ріки Родріго Каразо. 5 грудня 1980 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію 35/55, в якій в додатку додається Міжнародна угода про заснування University for Peace . Статут університету є частиною цієї угоди.

У рамках триваючого процесу реформи Організації Об'єднаних Націй колишній Генеральний секретар ООН Аннан здійснив низку заходів з початку 1999 року з метою реорганізації, зміцнення та більш інтернаціоналізації University for Peace - з тим щоб він міг більш ефективно сприяти миру. і цілі безпеки Організації Об'єднаних Націй.

Рада визначила інноваційну програму освіти, навчання та дослідження для світу, орієнтовану на ключові питання, включаючи запобігання конфліктам, безпеку людей, права людини, захист навколишнього середовища та постконфліктну реабілітацію.

Розташування

  • Ciudad Colón

    University for Peace Apdo.

Запитання