Keystone logo
University of Ljubljana

University of Ljubljana

University of Ljubljana

Введення

Кожен новий навчальний рік пропонує нові можливості для академічного та особистісного зростання, і ми будемо раді заохотити вас у цій захоплюючій подорожі навчання та відкриттів. Ми раді вітати Вас у цьому інформаційному пакеті наших дипломних програм і сподіваємось, Ви знайдете щось, що Вас цікавить.

Інформаційні дні 2024

Вибір навчання є одним із найважливіших рішень у вашому житті. Ми пропонуємо вам добре подумати, що вам подобається, адже це значно полегшує навчання. Відвідайте наші веб-сайти та соціальні мережі факультетів, які вас цікавлять, дізнайтеся все, що потрібно знати, коли обираючи навчання в нашому університеті та підготуйте свої запитання. Якщо вам потрібна порада чи допомога, не соромтеся звертатися до нас. Ми зробимо все можливе, щоб надати вам всю інформацію та відповіді на будь-які ваші запитання.

 • Запрошуємо приєднатися до онлайн-інформаційних сесій, які відбудуться 22 та 23 лютого 2024 року о 13:00 за центральноєвропейським часом. Онлайн-сесія дасть вам можливість отримати інформацію з перших вуст про навчання в університеті Любляни та життя в Словенії, а також познайомитися з представниками деяких академій і факультетів. Ця сесія проходитиме англійською мовою.
 • 1 березня 2024 року о 14:00 за центральноєвропейським часом ми організуємо онлайн Q & Сесія, яка є чудовим способом поставити будь-які запитання та дізнатися більше про процедуру подачі заявки та вступу до бакалаврату та визнання іноземної середньої освіти. Ця сесія проходитиме англійською мовою.

t

Напишіть:

Додаткову інформацію про бакалаврські та одноциклові магістерські програми, а також про періоди подачі заявок можна знайти тут .

Незабаром буде оприлюднено конкурс на вступ до магістратури та докторантури 2024/2025.

Більшість наших членів (академії та факультети) знаходяться в Любляні, столиці Словенії, за винятком нашого факультету морських досліджень і транспорту, який розташований у Порторозі на березі Адріатичного моря.

Любляна є дуже приємним і молодим містом для життя. У нас є багато музеїв, галерей, театрів, кінотеатрів, інститутів, бібліотек і один із найстаріших філармонійних оркестрів у світі. У центрі міста ви знайдете багато пабів, ресторанів, клубів і магазинів. Також є багато зелених насаджень. Kongresni trg (площа) — одна з центральних площ Любляни, на якій також розташований ректорат Люблянського університету.

Наші дипломні програми охоплюють усі галузі навчання: мистецтво, образотворче мистецтво, природничі науки, технології та інженерія, соціальні науки, гуманітарні науки, медицина, науки про здоров’я та спорт, які розроблені відповідно до вказівок Болонського процесу. В рамках Університету Любляни та у співпраці з іноземними університетами ми пропонуємо спільні, міждисциплінарні та мультидисциплінарні програми навчання на всіх трьох циклах. Крім лекцій, навчальних і семінарських занять, ми приділяємо велику увагу практичним заняттям, залученню студентів до проектної роботи, міжнародним обмінам, профорієнтації, позакласній та іншій діяльності.

Як наш студент, ви матимете чудову можливість навчатися в різноманітній міжнародній спільноті з багатьма запрошеними професорами та іноземними студентами з усього світу. Щороку близько 40 000 студентів вдосконалюють і розвивають свої знання та навички в нашому закладі, серед них 8% є іноземними студентами. Програми Університету Любляни закінчили більше половини всіх випускників бакалавра в Словенії, більше двох третин власників ступеню магістра та спеціалізації та більше 80 відсотків докторів наук.

Наша прихильність до академічної досконалості та різноманітності видів діяльності підтверджуєтьсяміжнародними рейтингами університетів та багатьма іншими національними та міжнародними визнаннями дослідницьких досягнень нашої академічної та наукової спільноти.

Особливою турботою Університету Любляни є передача знань промисловості для безпеки навколишнього середовища, здоров'я людей, якості життя та заможної економіки, тому ми тісно співпрацюємо з багатьма словенськими та іноземними компаніями. Нашими партнерами є відомі транснаціональні корпорації та провідні словенські організації.

На www.uni-lj.si/study ви можете знайти інформаційні посібники які були спеціально розроблені для іноземних студентів, які мають намір навчатися в Університеті Любляни, інформація про освітні програми та додаткова корисна інформація, яка полегшить вам початок тут. Цей набір посібників розроблено спеціально для того, щоб допомогти вам правильно вибрати програму отримання ступеня в університеті та прийняти правильне рішення. Наші навчальні посібники дадуть вам уявлення про можливості навчання в університеті Любляни і проживає в Словенії. Ви також можете шукати програми за полями та категорії .

Ви повинні подати заявку на зарахування та визнання іноземної освіти через веб-портал eVŠ (посилання на періоди подачі заявок і графік прийому та процедура визнання ). Ви можете знайти інформацію про запропоновані дипломні програми, дані про тривалість навчання, вимоги до зарахування, кількість відкритих позицій, форму навчання тощо в Дзвінок для реєстрації . Щоб допомогти вам із процедурою вступу, ми підготували відеопрезентації та інструкції, які доступні на www.uni-lj.si/study/impressions/promotional-material .

Щоб дізнатися більше про освітні системи та політику в Словенії, перегляньте коротке відео серії , яку підготувало наше Міністерство освіти, науки та спорту.

Процедура прийому

Вітальний посібник

Щоб якнайкраще провести час з нами, ми підготували цей вітальний посібник , який допоможе вам зробити ваше перебування в Університеті Любляни цінним досвідом навчання, а також незабутнім часом у вашому житті.

Якщо будь-які запитання залишилися без відповіді після прочитання цього посібника, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами:
Визнання іноземної середньої освіти: [email protected]
Визнання іноземної освіти для вступу в магістратуру та докторантуру та переведення: зверніться до уповноваженої особи на відповідному факультеті/академії
Подача заявки та порядок вступу: [email protected]
Технічна допомога із заповненням заявки на зарахування: [email protected]
Рік Плюс: [email protected]
Курси словенської мови: [email protected]
Стипендії: [email protected]
Інформація про Visa: [email protected]

Ви також можете розширити свій кругозір за допомогою наших літніх шкільних курсів у надихаючому міжнародному середовищі або навчатись як студент на обміні протягом усього навчального року або одного семестру.

Ми пропонуємо вам почати свій академічний шлях у нас, розширити свої особисті та професійні варіанти кар’єри та стати цінним членом нашої гордої та творчої академічної спільноти.

Ми раді вітати Вас у нашому університеті.

Враження учнів

Студенти - це серце нашої громади та мотивація наших викладачів та співробітників. Нам пропонується вчитися один у одного та різноманітних можливостей, що пропонуються навчальною, соціальною, культурною, рекреаційною, спортивною та позашкільною діяльністю в нашій різноманітній академічній спільноті.

Люблянський університет є відкритою установою. Ми з нетерпінням чекаємо якомога більшої кількості студентів з інших країн. Для нас ви є послами дружби у відносинах між вашими країнами та Словенією. Зв’язки, створені під час навчання, зазвичай плекаються протягом усього життя. Ми запрошуємо вас розпочати свій академічний шлях разом з нами, розширити свої особисті та професійні кар’єрні можливості та стати цінним членом нашої гордої та творчої академічної спільноти.

Веб-сайт: www.uni-lj.si/study

Електронна пошта: [email protected]

Особливості кампусу

University of Ljubljana , заснований у 1919 році, з 23 факультетами та 3 мистецькими академіями , є найстарішим і найбільшим вищим навчальним, науково-дослідницьким та художнім закладом у Словенії. Університет сприяє фундаментальним, прикладним та розвивальним дослідженням. Сьогодні University of Ljubljana входить до 3% найкращих університетів світу.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Ljubljana

   University of Ljubljana Kongresni trg 12, 1000, Ljubljana

   • Ljubljana

    University of Ljubljana Kongresni trg 12, 1000, Ljubljana

    • Ljubljana

     University of Ljubljana Faculty of Electrical Engineering Tržaška cesta 25, 1000, Ljubljana

     • Ljubljana

      University of Ljubljana Faculty of Public Administration Gosarjeva ulica 5, 1000, Ljubljana

      • Ljubljana

       Kongresni trg, 12, 1000, Ljubljana

       Запитання