The University of Waikato

The University of Waikato

The University of Waikato

Введення

The University of Waikato - Те Уаре, Вананга, Вайкато

Навчаються у The University of Waikato , Нова Зеландія. The University of Waikato - це сучасний інноваційний університет з величезними амбіціями.

Ми пропонуємо гнучкі варіанти навчання, зосереджуючись на доказанні досвіду галузі через стажування, робочі місця та проекти для вивчення конкретних ситуацій.

У нашому університеті проживає 12 500 студентів, у тому числі понад 2500 студентів-міжнародників з понад 86 країн. Ми є одним з провідних дослідницьких університетів Нової Зеландії, що складається з восьми факультетів та шкіл, що пропонують широкий спектр предметів.

Наш головний кампус базується в місті Гамільтон на північному острові Нової Зеландії. На території кампусу ви знайдете невимушену та доброзичливу атмосферу, а також ряд послуг та зручностей, зокрема наш сучасний студентський центр, фантастичні спортивні споруди та ряд кафе та їдалень.

У Тауранзі ми розширюємо свої освітні пропозиції та побудували сучасний кампус у центральному діловому районі Тауранги. Заняття розпочалися на початку 2019 року. Тауранга пропонує спокійний прибережний спосіб життя біля деяких з найкрасивіших пляжів Нової Зеландії. У регіоні процвітає економіка з найбільшим експортним портом Нової Зеландії та галузями садівництва та ківі.

Багато іноземних студентів вирішили навчатися в університеті на один-два семестри студентів за кордоном і передавати академічні кредити, які вони заробили у Вайкато, до своєї ступеня у своєму домашньому університеті.

В The University of Waikato студенти здобувають якісну освіту, визнану в усьому світі, в той же час насолоджуючись унікальним і повним досвідом університету в країні, славетній інноваційним мисленням і приголомшливим природним середовищем.

35033_Hamilton_city.jpg

Охоплення маорі ідентичності

The University of Waikato виділяється серед інших університетів тим, що він сприймає свою сильну ідентичність та спадщину Маорі як ключові риси своєї самобутності. Університет розташований на батьківщині людей Вайкато та Кінгітанга (короля Маорі) і тягнеться до багатьох іві (племен) Північного острова. На території кампусу проводяться заходи, пов’язані з каупапа Маорі, що проводяться протягом навчального року для маорі і студентів, які не є маорі. Усіх міжнародних студентів вітають у кампусі на площині (привітання) в Te Kohinga Mārama marae (місце зустрічі) і відчують вплив культури маорі з тієї хвилини, коли вони ступають на кампус.

35031_computer_labs.jpg

Якісна освіта

Наша установа пишається світовим рівнем освіти, досліджень та досвіду студентів. Студенти можуть бути впевнені в тому, що кваліфікація Університету Вайкато висуватиметься за те, куди йде світ.

 • 266 місце - Всесвітній рейтинг університетів QS 2020, покращення на 135 місць за шість років
 • 72-е у світі за якістю досліджень та впливом - QS World University Ramkings 2020
 • Вісім предметних областей, які потрапили до топ-300 у світі (QS World University Rankings by Subject 2020).

60234_2.png

Чому Вайкато відрізняється?

 • Наші менші розміри класів надають студентам можливість навчатися один на один з наших нагороджених лекторів.
 • Студенти мають можливість взяти участь у практичному навчанні та стажуванні у всіх програмах.
 • Ми маємо спеціально розроблені програми магістрів, які можуть бути завершені протягом всього 12 місяців повного навчання.
 • Студенти можуть навчатися в кампусі в Гамільтоні або Тауранзі, і більшість наших програм доступні для початку у березні або липні кожного року. У листопаді та січні також є шість тижнів стиснутих курсів, які допоможуть студентам пройти навчання.

Для отримання додаткової інформації відвідайте waikato.ac.nz або надішліть електронний лист [email protected].

35032_b117_hamilton-nightlife.jpg
 • Дата заснування: 1964
 • Розташування: Гамільтон
 • Студентське населення: 12 500 чоловік

Розташування

 • Hamilton

  University of Waikato Te Whare Wananga o Waikato Gate 1 Knighton Road Private Bag 3105, 3240, Hamilton

 • Tauranga

  Physical 101-121 Durham Street Tauranga 3110 Postal (via Hamilton): Private Bag 3105 Hamilton 3240 New Zealand, 3110, Tauranga

Запитання