Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law Магістр викладання англійської мови для носіїв інших мов (TESOL)
University of Birmingham - College of Arts and Law

Магістр викладання англійської мови для носіїв інших мов (TESOL)

Birmingham, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

30 Aug 2024

Sep 2024

GBP 10 530 / per year *

На кампусі

* за модуль / за жовтень 2022 р. по липень 2023 р

Введення

Наша відмітна, добре зарекомендувана й популярна програма MA Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL) призначена для тих, хто має досвід викладання мови менше одного року. Ми досліджуємо різні підходи до викладання та вивчення англійської мови та вивчаємо тісний зв’язок між теорією та практикою викладання мови.

Програма заохочує вас використовувати концепції та теорії, з якими ви стикаєтесь під час навчання у власному класі. Це набір інтерактивних матеріалів курсу, які необхідно заповнити на заочній формі самостійно протягом щонайменше 30 місяців. Ми також пропонуємо програму на повний робочий день на території кампусу протягом одного року.

Чому варто вивчати цей курс?

  • Гнучкість – у нас є кілька дат початку протягом року, тому у вас є можливість вибирати, коли почати навчання у нас. Ви можете навчатися вдома, у свій час і в власному темпі, тож ви можете поєднувати отримання кваліфікації з іншими зобов’язаннями. Ви також можете розвивати свою кар’єру без звільнення з роботи.
  • Навчайтеся з будь-якої точки світу. Ви можете отримати доступ до матеріалів онлайн-курсу з будь-якої точки світу, тож якщо ви змінюєте роботу або навіть переїжджаєте з країни, ви можете продовжити навчання.
  • Застосування в реальному житті – ви можете почати застосовувати нові знання та ідеї у своєму робочому житті ще під час навчання. Багато студентів вирішують розглядати теми, пов’язані з роботою, у своїх дисертаціях.
  • Можливість відвідувати нашу літню школу – ви зможете відвідати одну з наших літніх шкіл у Бірмінгемі, Японія чи Корея, щоб дізнатися більше про дисципліну та зустрітися з науковцями та іншими студентами програми. Ми також проводимо навчальні заходи, такі як вступні курси та семінари для наших студентів у деяких країнах Азії.
  • Доступ до чудових ресурсів – ви також матимете безкоштовний доступ до низки онлайн-ресурсів і корпусів, що містяться в Центрі дослідження корпусу. Ви також матимете доступ до таких ресурсів, як Академічна консультативна служба з письменства та Банк оцінених робіт, щоб допомогти з переходом до аспірантури. Ми також маємо широкий і зростаючий асортимент книг і журналів, доступних через онлайн-бібліотеку університету.
  • Персональний репетитор – як дистанційний студент, у вас буде свій особистий репетитор, робота якого полягає в тому, щоб направляти та підтримувати вас у ході програми. Він чи вона буде під рукою, щоб відповісти на запитання щодо змісту вашої програми та дати поради щодо того, що читати та щодо написання ваших завдань.
  • Відмінна репутація – кафедра англійської мови та лінгвістики є однією з найстаріших і найбільших у своєму роді в країні. Дистанційні програми працюють понад двадцять п’ять років і завоювали чудову репутацію. Онлайн-матеріали розроблені фахівцями в цій галузі з різними дослідницькими інтересами та спеціальностями. Університет також увійшов до списку 50 найкращих у світі навчальних закладів для вивчення англійської мови та літератури у світовому рейтингу університетів QS 2021 року.

Карєрні можливості

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

</p>

Про Школу

Запитання