University Rennes 2

University Rennes 2

University Rennes 2

Введення

University Rennes 2 є найважливішим науково-дослідним та вищим навчальним центром у галузі мистецтва, літератури, мов, гуманітарних та соціальних наук у західній Франції.

University Rennes 2 об'єднує 21 500 студентів, у тому числі 3000, що відновлюють навчання, в рамках 5 навчальних та дослідницьких підрозділів, в галузі мистецтва, літератури та комунікації, мов, гуманітарних та соціальних наук та наук та техніки фізичної та спортивної діяльності.

Завдяки своїм місіям університет є головним оператором державної служби освіти та досліджень. Таким чином, це сприяє загальним інтересам і має універсальний вимір, об'єднуючи спільноту жінок і чоловіків, спільно забезпечуючи одну і ту ж місію державної служби: виробництво, передача та вдосконалення знань. Це заклад для обслуговування студентів, навчання та професійна інтеграція, що створює умови для їх успіху.

Якість та визнання його підготовки, досліджень, інновацій та міждисциплінарності, а також партнерські відносини, розгорнуті на рівні майданчика, у Франції та на міжнародному рівні, дозволяють University Rennes 2 бути провідним гравцем на своїй території. Поширення культури серед широкої громадськості та міжнародна відкритість є основними пріоритетами для забезпечення читабельності та видимості закладу.

Розташування

  • Rennes

    Place Recteur Henri le Moal, 35000, Rennes

    Запитання