University Of Zurich

University Of Zurich

University Of Zurich

Введення

З одного погляду

З 1833р

University Of Zurich (UZH) є найбільшим університетом Швейцарії, де навчається майже 30 000 студентів. Заснований у 1833 році, UZH був першим університетом Європи, заснованим за демократичною політичною системою; сьогодні UZH є одним із провідних університетів у німецькомовному світі. Університет складається з семи факультетів, які охоплюють близько 100 різних предметних областей, і пропонує широкий вибір бакалаврів, магістрів і докторів філософії. програми. Крім того, програми безперервної освіти УЖ пропонують чудові можливості для навчання.

Виняткова мережа

Будучи членом "Ліги європейських дослідницьких університетів" (LERU), мережі "Universitas 21" (U21) та альянсу "Una Europa", University Of Zurich належить до найпрестижніших дослідницьких установ Європи. У 2022 році University Of Zurich став членом «Una Europa», унікальної мережі з 11 провідних європейських університетів, яка прагне зробити внесок у європейський науковий простір через свою інтенсивну співпрацю.

Численні відзнаки підкреслюють міжнародну популярність університету в галузі медицини, імунології, генетики, неврології та структурної біології, а також в економіці. На сьогоднішній день Нобелівську премію отримали дванадцять науковців УЗХ.

Обмін знаннями

Академічні досягнення University Of Zurich приносять переваги як державному, так і приватному сектору не тільки в кантоні Цюріх, але і в усій Швейцарії. Знання обмінюються різними способами: на додаток до надання широкій громадськості доступу до своїх дванадцяти музеїв та багатьох своїх бібліотек, Університет робить висновки передових досліджень доступними для громадськості в доступних та цікавих серіях лекцій та дискусійних панелей.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AACSB

Розташування

  • Zürich

    Rämistrasse,71, 8006, Zürich

    Програми

    Запитання