Keystone logo
University of Zagreb - Faculty of Agriculture

University of Zagreb - Faculty of Agriculture

University of Zagreb - Faculty of Agriculture

Введення

Про університет

Загребський університет (1669) є найстарішим і найбільшим університетом Південно-Східної Європи. Університет Загреба, як всебічний державний університет Центральної Європи, пропонує освіту та наукові дослідження, а також у всіх наукових сферах (мистецтво, біомедицина, біотехнологія, інженерія, гуманітарні, природничі та соціальні науки) і широкий спектр курсів на всіх рівнях навчання, від студентів до аспірантури. З 29 факультетами, 3 Академіями мистецтв та Університетським центром хорватських досліджень це флагманський навчальний заклад в країні, місцем, де більше 7900 вчителів і 72480 студентів розвивають знання та набувають навичок.

Університет відрізняється не тільки викладанням, але й дослідженнями, що дає понад 50% річного обсягу досліджень у Хорватії та 80% наукової продуктивності всіх хорватських університетів. Центральним стратегічним питанням майбутнього розвитку Загребського університету є те, що вона є науково-орієнтованою установою з високою якістю викладання. Відповідно, акцент буде зроблений на магістерських і докторських програмах, що охоплюють всі галузі науки і мистецтва, посилюючи трансдисциплінарність і міждисциплінарність, а також трансляційні дослідження, виховуючи культуру інновацій та передачі знань. Це має призвести до кращої міжгалузевої гармонізації на місцевому та регіональному рівнях.

Загребський університет будує новий кампус «Боронгай», який є найбільшою інвестицією в освіту Хорватії за останні 150 років, а коли він будується (закінчується), його використовуватимуть більше 20 000 студентів. Кампус був офіційно відкритий 12 жовтня 2007 року і на даний момент тут розміщені 4 університетські одиниці: Центр хорватських студій, Педагогічний та реабілітаційний факультет, Факультет дорожнього руху та Факультет економіки та бізнесу (тільки професійно-технічні програми з економіки та бізнесу). . П'ять інших факультетів також планують переїхати до Кампусу в найближчі кілька років. Окрім будівництва університетських будівель, в кампусі буде розташований спортивний центр, студентський будинок і ряд інститутів.

Про факультет

Місія

Факультет сільського господарства присвячений освіті висококваліфікованих фахівців, розробці та розширенню професійних знань у галузі сільського господарства та суміжних наук. Застосовуючи найвищі академічні стандарти, ми даємо можливість студентам набути компетенції на основі новітніх наукових знань на користь суспільства.

Бачення

Бачення аграрного факультету полягає в стратегічному позиціонуванні в хорватському вищому навчальному та науково-дослідному просторі, а також у міжнародно визнаній і визнаній науково-педагогічній установі.

Основні значення

 • Знання, мудрість і людство («Когнітіо, Сапієнта, Гуманітас»);
 • Оцінка багатства академічної традиції;
 • Освіта, заснована на нових наукових знаннях та інноваціях, як найбільша цінність для суспільства;
 • Положення та процедури найвищих етичних стандартів у всіх сферах діяльності;
 • Постійне поліпшення якості у всіх сферах діяльності;
 • Свобода слова та висловлювання;
 • Толерантність до різноманітності;
 • Соціальна справедливість;
 • Гнучкість і адаптивність.

Цілі

 • Забезпечити ефективність організації та управління факультетом;
 • Надати можливість студентам, фахівцям з сільського господарства та всім зацікавленим сторонам у навчанні високоякісну освіту щодо придбання новітніх наукових та професійних знань і навичок за допомогою якісних навчальних програм та програм навчання протягом усього життя;
 • Підвищити якість у всіх сферах діяльності;
 • Розвиток наукової досконалості, інновацій у дослідженні та співпраці з бізнес-сектором;
 • Сприяти сталому розвитку хорватської економіки та суспільства в цілому;
 • Покращити міжнародне співробітництво у навчально-науково-дослідній сфері. Підвищити студентську мобільність, видимість і визнання факультету на всіх рівнях.

Розташування

 • Zagreb

  Svetošimunska cesta 25, 10000, Zagreb

Запитання