Keystone logo
University of Wroclaw - Faculty of Historical and Pedagogical Sciences

University of Wroclaw - Faculty of Historical and Pedagogical Sciences

University of Wroclaw - Faculty of Historical and Pedagogical Sciences

Введення

Університет Вроцлава

Університет Вроцлава має багату історію понад три століття. Університет, заснований Леопольдом I Габсбургом, розвинувся з скромної школи, яку очолює єзуїти в одній з найбільших академічних установ у Польщі. На початку 19 століття університет мав п'ять факультетів: філософію, католицьку теологію, євангельську теологію, право і медицину. Пізніше його розширили численні секції, лабораторії та природний музей, який існує до сьогодні.

Після Другої світової війни група польських професорів, колишніх з Львова, розпочала навчання та наукові дослідження у Вроцлавському університеті. Спочатку вони створювали факультети права та управління, мистецтва, природничих наук, сільського господарства, ветеринарії, медицини, математики, фізики та хімії. Деякі з цих факультетів скоро перетворилися на інші університети.

З початку ХХ століття Вроцлавський університет видав 9 лауреатів Нобелівської премії, таких як Теодор Моммзен, Філіп Ленард, Едуард Бюхнер, Пол Ерліх, Фріц Хабер, Фрідріх Бергіус, Ервін Шредінгер, Отто Стерн і Макс Борн.

Сьогодні першим і найважливішим напрямком Університету Вроцлава є наукове дослідження. Наші вчені мають численні зв'язки з колегами-дослідниками інших вищих навчальних закладів у Польщі та у всьому світі. Успіх наших дослідників був нещодавно визнаний польською владою, яка значно збільшила фінансування як обладнання, так і досліджень в нашому університеті на 80% порівняно з попередніми роками.

Як і в більшості країн, у Польщі національна система оцінки якості є частиною національної стратегії підвищення якості освіти. Кожні чотири роки Міністерство освіти оцінює факультети всіх польських університетів. У минулому році 9 із 10 факультетів отримали кваліфікацію у вищій категорії, а другий - найвищим.

Академічний інкубатор підприємництва - це нова установа Вроцлавського університету, призначена для надання студентам можливості розпочати власний бізнес, надаючи безкоштовні консультації з питань підприємництва, організовуючи конференції, семінари, субсидіюючи вибрані інвестиції та пропонуючи офісні приміщення. Академічний інкубатор підприємництва співпрацює з Вроцлавським технологічним парком, технологічним центром з лабораторіями, офісними приміщеннями, конференц-центром та сучасним мультимедійним обладнанням. Метою Технопарку є створення умов для використання науково-виробничого потенціалу Вроцлава та регіону та стимулювання промисловості передових технологій. Вроцлавський університет пишається тим, що є одним з його акціонерів.

Сьогодні Вроцлавський університет є найбільшим університетом у регіоні та навчає понад 26 тисяч студентів та близько 1300 студентів-докторів на 10 факультетах. Щорічно університет випускає 9000 студентів.

Факультет історико-педагогічних наук

Історичний та педагогічний факультети організовані у семи інститутах та пропонують курси денної та заочної форми навчання в галузі вивчення історії, психології, педагогіки, археології, культури та антропології. Факультет має понад 250 факультетів та близько 6400 студентів та понад 260 аспірантів у галузі історії, психології та педагогіки.

Області навчання:

 • Археологія
 • Етнологія
 • Історія
 • Історія мистецтва
 • Культурологія
 • Педагогіка
 • Психологія
 • Музикознавство

Дослідження:

Сфери знань включають:

 • Археологічні розкопки в Польщі, Ізраїлі, Казахстані, Україні, Судані, Чехії та Німеччині
 • Історія Польщі та Центрально-Східної Європи
 • Інвентаризація історичних пам'яток та пам'яток
 • Сучасна культура та цивілізація
 • Педагогіка та освіта для дорослих
 • Психологія
 • Антропологія

Міжнародні зв'язки:

Кожен інститут співпрацює з іншими університетами Європи, Азії та США. Студенти та співробітники можуть брати участь у міжнародних програмах обміну.

Зручності:

аудиторії з мультимедійними проекторами, комп'ютерні лабораторії, доступ до інвалідів, аудіовізуальне обладнання

Розташування

 • Wrocław

  Pl. Uniwersytecki 1, 50-137, Wrocław

Запитання