University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

Введення

Наш ціль

Університет Вуллонгонг - це науково-дослідний університет, який має видатну репутацію навчального середовища в широкому діапазоні дисциплін.

Наше зобов'язання перед нашими студентами проявляється у наших випускників, які визнаються за їх здатність, якість та успіх на глобальному робочому місці.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW - це міжнародна мережа кампусів та регіональних навчальних центрів. Спільно з нашими партнерами ми створюємо міцну та пов'язану присутність у наших громадах.

Ми - молодий та енергійний університет з незмінними амбіціями. Ми цінуємо нашу дослідницьку спроможність працювати над складними міждисциплінарними проблемами. Наш дослідний дух керує нашими дослідницькими та навчальними середовищами, і наша мета - заробити місце у провідних 1% світових університетів.

Історія UOW

У післявоєнну епоху розвитку та інновацій тодішній технологічний університет Нового Південного Уельсу створив дивізію у Вуллонгоні для навчання інженерів та металургів місцевої металургійної промисловості. Ця інституція зростала і розвивалася, і в 1975 році було прийнято законодавство в парламенті Нового Південного Уельсу, яке встановило Вуллонгонський університет як незалежну установу.

UOW пишається багатими історіями, що склалися з тих пір, як ці перші класи проводилися в 1951 році. Університет, безумовно, пройшов довгий шлях: ми все ще готуємо інженерів та металургів, але ми зараз тренуємо митців, підприємців, педагогів та новаторів.

118910_0E6A5287JPG.jpg

Дослідження

На UOW ми присвячуємо дослідженням, які змінюють ситуацію. Ми підкреслюємо партнерство та співпрацю, щоб досягти реального впливу. Ми продемонструємо нашу відданість інноваціям, надаючи чудові ідеї справжнього бізнес-інкубатора Pathway . Ми вітаємо можливості поділитися нашим дослідженням та партнерами з нашою спільнотою. Ми підтримуємо одне одного, щоб покращити репутацію UOW у галузі дослідницької діяльності та інновацій.

Наше місце, цілі та цінності

Університети ніколи не були важливішими для нашого майбутнього. У світі, який стикається з дуже великими та складними соціальними, екологічними та економічними проблемами, наші університети відіграють центральну роль у збереженні економіки Австралії конкурентоспроможною та соціально згуртованою. Сектор вищої освіти буде вирішальним фактором формування сучасної політики та сучасного суспільства.

У Університеті Вуллонгонг (UOW) ми і далі зосередимось на тому, щоб запропонувати індивідуальний досвід і видатні навчальні середовища. Ми будемо розвивати високопрофесійних випускників, які пройшли науково-дослідний університет, та інтелектуально складну навчальну програму.

Ми прагнемо до створення видатних досліджень та результатів світового класу. Наша мета заробляти місце в топ-1% світових університетів дає можливість відновити та оновлювати.

118908_IMG_7990JPG.jpg

Наступний період пропонує великі можливості для:

 • Продовжуйте рухатись над створенням видатного навчального середовища, потужним випускним навчальним закладом та чітким стимулом для привернення уваги до досліджень та продуктивності;
 • Завершіть трансформацію нашого навчального плану, пов'язану з вимогою студентів, випускниками та використанням нових технологій;
 • Інвестуйте в нашу людину, щоб співпрацювати всередині та ззовні, щоб досягти чудових речей;
 • Підвищуйте наші кампуси та прив'язуйте наші можливості до змін в центрах населення, системах, орієнтованих на попит, та нових дослідницьких пріоритетів;
 • Використовуємо нашу репутацію як глобального університету університетів, розширюючи нашу офшорну міжнародну програму та портфоліо;
 • Працювати з нашими партнерами для створення більшого рівня інновацій та впливу, а також сприяти створенню нових підприємств;
 • Залучіть наших випускників до побудови мережі для життя;
 • Підтримати ефективний та продуктивний університет, орієнтований на адаптивність та фінансову стійкість;
 • Спробуйте зробити UOW університетом призначення та Вуллонгонг університетським містом.

Професор Пол Веллінгс CBE, віце-канцлер.

Розташування

 • North Wollongong

  Northfields Avenue, 2522, North Wollongong

 • Sydney

  Sydney, Австралія

  Запитання