University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

Введення

Вища освіта в UWM - це більше, ніж просто ступінь. Це досвід. Незалежно від того, чи зацікавлені ви в професійному магістратурі, просуванні кар’єри за допомогою сертифікації чи проведенні досліджень та отриманні доктора наук, ви можете бути впевнені, що ми так само віддані вашій освіті, як і ви. Ось трохи про нас ...

Як один із лише двох державних дослідницьких університетів у штаті, UWM пропонує 135+ магістерських, докторських, професійних та аспірантських програм, більше, ніж будь-який інший університет у південно-східному Вісконсині. Наші відмінні програми включають першу в Америці Школу прісноводних наук, єдину спеціальну школу охорони здоров’я в штаті та єдину спеціальну школу мистецтв у системі Університету Вісконсіна, серед багатьох інших програм, що отримали найвищий рейтинг.

Наші національно відомі професори є лідерами у своїх галузях, які захоплені розвитком наступного покоління лідерів. Ви будете працювати разом з викладачами для просування важливих та інноваційних досліджень у 170+ центрах, лабораторіях та інститутах UWM.

Ми - активна спільнота, що налічує майже 25 000 студентів - у тому числі майже 4700 аспірантів - з усієї нації та понад 80 країн. Наш кампус є найрізноманітнішим у системі UW.

Розташування

  • Milwaukee

    North Downer Avenue,3203, 53211, Milwaukee

    Запитання