University of Western States

University of Western States

University of Western States

Введення

University of Western States (UWS) пропонує інтегровану медичну освіту світового класу та надає науково обґрунтований підхід до здоров’я та благополуччя. Наші випускники забезпечують високоякісну медичну допомогу, засновану на науці, професійних навичках і знаннях, а також уподобаннях і досвіді пацієнта або клієнта.

Університет знаходиться в авангарді нової філософії охорони здоров’я, яка орієнтована на всю людину, пропонуючи різноманітні освітні програми для здоров’я та здоров’я. Будучи лідером у сфері освіти з наук про здоров’я з 1904 року, UWS пропонує інтегровані, науково обґрунтовані навчальні програми, засновані на нашій відданості поточним дослідженням і практикам. Зобов'язання охоплює всі наші аспірантури та професійні програми: хіропрактика; натуропатична медицина; харчування людини та функціональна медицина; психологія спорту та продуктивності; клінічне психологічне консультування; та спортивної медицини.

Дізнайтеся більше про наші програми:

Лікар мануальної терапії

Лікар з лікувального харчування

Лікар натуропатичної медицини

Магістр наук у галузі харчування та функціональної медицини

Магістр наук у галузі психології спорту та продуктивності

Особливості кампусу

  Стипендії та фінансування

  Стипендія на аспірантуру

  Стипендії присуджуються в розмірі від 500 до 1000 доларів, залежно від наявності фінансування та пулу заявників.

  кваліфікація:

  • Прийняття в таких програмах: MS-HNFM, MS-SPP, MS-CMHC, MS-SM (лише автономна), EDD-SPP, EDD-SPP зі спеціалізацією CMHC, DCN
  • Повинні бути студенти, які прибувають на осінь.

  Запитання до есе (мінімум 350 слів, максимум 500 слів, шрифт 12 пунктів, подвійний інтервал):

  • Який ступінь ви отримуєте в UWS і як цей ступінь допоможе вам досягти ваших професійних цілей?
   • Перевага надаватиметься заявникам, які детально описуватимуть волонтерський, академічний та/або професійний досвід і кар’єрні цілі, які сприяють і збільшують різноманітність та залученість до бажаних кар’єрних шляхів і академічної відвідуваності в UWS.

  Кінцевий термін: останній кінцевий термін подачі заявок був 5 серпня 2022 року опівдні за тихоокеанським стандартним часом. Несвоєчасно подані та/або неповні заявки не розглядаються.

  Фінансова допомога

  Офіс фінансової допомоги прагне зробити вартість навчання доступною за допомогою різноманітних програм фінансової допомоги. Будь ласка, не соромтеся звертатися до офісу фінансової допомоги, якщо у вас виникнуть додаткові запитання.

  Основи фінансової допомоги

  1. Основним джерелом федерального фінансування вищої освіти є студентські позики.
  2. Студенти можуть вільно отримувати нефедеральні позики (через банк або іншу кредитну агенцію).
  3. Ви повинні подати FAFSA на кожен навчальний рік, який ви відвідуватимете, і плануєте отримувати фінансову допомогу. Нагороди UWS від літа до весни.
  4. Федеральні позики вимагатимуть заповнення «Основного векселя» та «Консультації щодо вступу», перш ніж ці кошти можна буде виплатити.
  5. Федеральні позики виплачуються щокварталу, і якщо ви вчасно заповнили всі необхідні документи та відповідні вимоги, вони зазвичай виплачуються на ваш студентський рахунок протягом другого тижня кожного семестру.
  6. Зарахування на половину робочого дня (5+ випускних кредитів) вимагається кожного семестру як для отримання нових позик на цей квартал, так і для збереження статусу відстрочки в школі за наявними позиками. Ми рекомендуємо поговорити зі своїм радником або директором програми щодо плану курсу для отримання ступеня.

  Прийом

  Розташування

  • Portland

   8000 NE Tillamook Street, 97213, Portland

   Запитання