© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Введення

Про нас

Мета бізнес-школи UW Tacoma - запропонувати відповідну, застосовну та своєчасну освіту, яка негайно перекладатиметься на робочу силу в цьому регіоні та за його межами. Ми пишаємось тим, що працюємо та вчимося тут і запрошуємо приєднатися до нас. Посвідчіться на різницю, яку ступінь UW Tacoma Business може зробити у вашому майбутньому.

Навчальна програма бакалаврату орієнтована на результати навчання спілкування, кількісний аналіз, фінансові навички, стратегічне мислення, етику та бізнес у суспільстві, глобальну обізнаність, роботу в команді, технології та професіоналізм; компетенції, визначені лідерами бізнесу South Sound як важливі для успішної кар’єри в бізнесі. BABA пропонує концентровані дослідження в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, менеджменту, маркетингу та загального бізнесу. Можливості стажування дозволяють студентам застосовувати навички, засвоєні на уроці, в робочих ситуаціях у реальному світі, отримуючи цінний досвід.

Навчальна програма MBA надає нинішнім та майбутнім менеджерам знання, необхідні для досягнення успіху у все більш динамічному та складному бізнес-середовищі 21 століття. Програма інтегрує лідерські, технологічні, аналітичні, міжособистісні та комунікативні навички. Студенти вчаться оцінювати тенденції сьогодні ' з швидко розвивається бізнес - середовища та для розробки та ефективного здійснення змін. Вечірня програма за сумісництвом розрахована на працюючих дорослих із зайнятим життям та необхідністю збалансувати школу, роботу та особисте життя.

Програма Майстра Мільгарда з бухгалтерського обліку (MAcc) призначена для покращення кар'єри бухгалтерського обліку за допомогою практичної та дослідницької навчальної програми з питань державного обліку, корпоративного, урядового та не бухгалтерського обліку. Наша програма відповідає вимозі навчального року, щоб скласти іспит на CPA - багато хто з наших студентів MAcc! Наші курси розроблені так, щоб зручно пропонували вечірні будні, щоб студенти отримали ступінь магістратури за дев'ять місяців.

Наше завдання

Школа бізнесу Мільгард розвиває бізнес-лідерів завдяки передовій та особисто доступній освіті, різноманітним науковим дослідженням та інноваційному залученню громади, одночасно сприяючи соціальній відповідальності. Ми надихаємо студентів на навчання протягом усього життя.

Наше бачення

Школа бізнесу Мільгард перетворює наші громади завдяки інноваційному мисленню, співчутливому лідерству та зразковому залученню зацікавлених сторін.

Стратегічні цілі

  • Використовуйте практику високого впливу (https://www.aacu.org/leap/hips), щоб досягти обіцянки щодо трансформаційного досвіду навчання для студентів

  • Створюйте та поширюйте знання за допомогою різноманітних інтелектуальних внесків

  • Запропонуйте відмінні програми та центри, що відповідають потребам громади та вимогам ринку

  • Підготувати студентів до змістовної та успішної кар’єри

  • Виховуйте випускників, щоб вони виступали послами, які підтримують бізнес-спільноту, один одного та школу

  • Інвестуйте у викладачів та співробітників, щоб оптимізувати потенціал у своїй кар’єрі та внесок у школу

  • Розширюйте інклюзивну культуру, побудовану на довірі, повазі, співпраці та конструктивному діалозі

Розташування

  • Tacoma

    university of tacoma, , Tacoma

Запитання