University Of Washington - Rome Center

University Of Washington - Rome Center

University Of Washington - Rome Center

Введення

Нам надзвичайно пощастило розміститися в історичному Палаццо Піо XV століття, у центрі римського Центру Сторіко. Палаццо Піо був побудований буквально на вершині античного театрального комплексу, де в 44 році до н. Е. Було вбито Юлія Цезаря. Місце розташування та історичний контекст абсолютно унікальні.

Що розпочалося в 1970 році як невеличка програма з вивчення архітектури за кордоном професора Емеріти Астра Заріна, до 1985 року вона стала офіційним офісом UW в Римі. У 2018 році ми приймемо майже 400 студентів UW з різних дисциплін, включаючи, звичайно, архітектуру і класики, а також інженерія, математика, кінознавство, історія мистецтва, антропологія, література тощо.

І ми хочемо, щоб це число було вищим. Ми активно працюємо над розширенням можливостей для більшої кількості студентів УНТ пережити власні трансформації за кордоном, розвиваючи глобальну обізнаність, вдячність до інших культур, впевненість у собі та незалежність. Дослідження говорять нам, що студенти коледжів, які навчаються за кордоном, частіше закінчують навчання та більше займаються своїм усім освітнім досвідом. Римський центр UW - ідеальне місце для занурення та трансформації в місто з більш ніж 2000-річною історією.

Для кращого обслуговування більшої кількості студентів та програм, Римський центр UW починає капітальне оновлення нашого простору в Палаццо Піо. Ми прагнемо забезпечити довгострокове продовження трансформаційного досвіду навчання за кордоном, досліджень та міжнародної співпраці. Ми також передбачаємо більше відкрити наші двері для громади, запрошуючи їх приєднатися до нас у навчанні від нашого викладацького складу та запрошених лекторів, які відвідують Римський центр UW у нашому великому конференц-залі та новій виставковій площі. Це буде місце, де програми UW та ширше співтовариство приймуть участь у створенні та доставці знань, розширюючи всі наші культурні межі.

Розташування

  • Rome

    Piazza del Biscione,95, 00186, Rome

    Запитання