University of Washington - Information School

University of Washington - Information School

University of Washington - Information School

Введення

Інформаційні школи зацікавлені у взаємозв’язку між інформацією, технологіями та людьми. Випускники інформаційних шкіл використовують свій досвід для розвитку науки, бізнесу, освіти та культури. Ця експертиза отримана завдяки дослідженню руху iSchool щодо використання та користувачів інформації, а також інформаційних технологій та їх додатків.

На практиці така інформаційна спрямованість забезпечує фокус на організаційних та соціальних питаннях, пов’язаних із способами створення, зберігання, пошуку, маніпулювання та обміну інформацією. Випускники інформаційних шкіл вміло розробляють, вдосконалюють та будують інформаційні системи. Вони пристосовані до потреб, які спонукають людей шукати інформацію.

Вони стурбовані такими проблемами, як доступ, конфіденційність та зручність використання. І вони розуміють дедалі складніші соціальні та організаційні середовища, в яких люди прагнуть задовольнити свої інформаційні потреби - в теоретичному, віртуальному та фізичному просторах. Вони є послами перетворюючої сили інформації, коли вона застосовується етично та ефективно.

Розташування

  • Seattle

    Northeast Grant Lane,1851, 98105, Seattle

    Запитання