University of Virginia School of Architecture

University of Virginia School of Architecture

University of Virginia School of Architecture

Введення

Створення більш справедливого, стійкого та здорового майбутнього

Ми живемо в критичний момент в історії людства. Наш світ стикається з такими серйозними проблемами, як зміна клімату, расова та етнічна несправедливість, погіршення стану навколишнього середовища та несправедливість у здоров’ї. Школа архітектури UVA з чотирма факультетами: архітектури, історії архітектури, ландшафтної архітектури та міського та екологічного планування має хороші можливості для вирішення цих складних проблем, досягти значних успіхів у інноваціях дизайну та внести свій внесок у створення кращого світ.

Наші викладачі та співробітники лідирують у стимулюванні позитивних змін через свої дослідження, викладання, обслуговування та творчу практику. Вони співпрацюють у наших відповідних дисциплінах дизайну та за його межами, щоб створити нові знання, трансформувати практику дизайну та підтримати нашу колективну освітню місію. Наші студенти приїжджають з усіх куточків світу, інтелектуально допитливі, розуміють важливість поєднання теорії та практики та віддані суспільному благу. Наші випускники є лідерами в галузі дизайну, які працюють у різних масштабах, у різних регіонах, а також у державному, приватному та некомерційному секторах.

Разом спільнота Школи архітектури UVA — викладачі, співробітники, студенти та випускники розуміють важливість сучасного часу та потенціал наших дисциплін. Разом ми досягаємо цього, створюючи більш справедливі, стійкі та здорові суспільства.

Наша ініціатива джедаїв

Архітектурна школа UVA прагне розвивати демократію та довготривале, критичне переосмислення нашої інституційної політики, практики та структур. Ми визнаємо власні привілеї як інституції та поважаємо обов’язки, пов’язані з рухом нашого суспільства до інклюзивного майбутнього, яке визнає та служить усім людям, незалежно від статі, раси, статі, національності, статусу громадянства, здібностей чи соціально-економічного становища. Ми успадкували структури влади та несправедливості, які сформували Університет Вірджинії в минулому і в сьогоденні. Як освітня спільнота, і в цей історичний момент в історії людства, ми зобов’язуємося постійного, критичного переосмислення нашої інституційної політики, практики, структур і культури. Ініціатива Школи архітектури щодо справедливості, справедливості, різноманітності та інклюзії (JEDI) формулює та керує нашими колективними зобов’язаннями (як керівництва, викладачі, співробітники та студенти) побудові, заохоченню та підтримці культури справедливості, рівності, різноманітності та інклюзії всередині та за межами університету.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Charlottesville

    Bayly Drive,110, 22903, Charlottesville

    Запитання